Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

OSB HEYETİ ELAZIĞ TSO’DA

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ve OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan OSB Başkanı Öztürk, Nisan ayı Elazığ TSO Meclis Toplantısı’na davet edilen OSB Yönetiminde il dışında olması nedeniyle katılamadığını bu vesile ile bugün Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte bir nezaket ziyaretinde bulunmak istediklerini ifade etti.

Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Öncelikle sizleri bugün aramızda görmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. OSB Yönetim Kurulu ile Nisan Ayında Odamız Meclisinde bir araya gelmiştik. Sayın Başkanın il dışında olması nedeniyle bu toplantıya katılamamıştı. Bugün bu ziyaret vesilesiyle kendilerini Odamızda ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum.

Organize Sanayi Bölgesinin varlığı ilimiz adına önemli  bir değerdir. Güçlü yönlerimiz ifade edildiğinde, OSB ilk sıralarda gelmekte ve Elazığ adına altyapı anlamında ilimizi öne çıkarmaktadır.

Elazığ ekonomisi, istihdamı ve ihracatına çok ciddi katkılar sağlayan ve 70’in üzerinde ülkeye ihracatı ile dikkat çeken Organize Sanayi Bölgemizin daha büyük kapasitelere ulaşması noktasında özellikle son yıllarda yapılan çalışmaları takdirle takip etmekteyiz.

Meclis toplantımızda da ifade ettiğim gibi Elazığ OSB il ekonomi ve sanayisini daha ciddi boyutlarda katkı sağlaması noktasında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak her türlü işbirliğine ve projelerde yer almaya hazır olduğumuzu bir kez daha ifade istiyorum.

Çünkü, Elazığ OSB’nin kapasitesini büyütmeden, altyapı imkanlarını geliştirmeden ne oradaki işletmelerin büyümesini ne de yeni yatırımların gelmesini ve dolayısı ile ilimizin kalkınmasını sağlayamayız.

Toplumun tüm kesimleri bizlerden çok daha etkili, diyalog ve işbirliği içinde ilimize hizmet beklemekte ve örnek çalışmalar içerisinde görmek istemektedir. Bu düşüncelerle, ziyaretiniz için teşekkürlerimizi sunuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1581 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.5.2014 16:30:38
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.