Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ EKONOMİ VE SANAYİSİ TV 24’DE DEĞERLENDİRİLDİ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ile Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı M.Ali Dumandağ, TOBB tarafından organize edilen ve TV 24 ile TOBB TV’de yayınlanan “Konuşan Ekonomi” programının konuğu oldu.

Elazığ Ticaret Borsası’nıda gerçekleştirilen program çekiminde, Başkan Şekerdağ ile Dumandağ Elazığ ekonomisine, sanayisine, kültürel ve sosyal yapısına, tarım ve hayvancılığına ilişkin soruları cevaplandırdılar.

Yaklaşık 1 saat süren televizyon çekiminde, ilin 2023 hedefleri ve Elazığ TSO Projeleri ve yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Başkan Şekerdağ, program sunucusu Gökçe Bayraktar’ın beklentiler hakkındaki sorularını da cevaplandırarak, Elazığ için yapılan seçimler ve atamalar ile yeni bir dönem başladığını ve bu yeni dönemden ilin geleceği açısından umutlu olduklarının altını çizdi. Başkan Şekerdağ, Elazığ’ın kalkınma ve gelişme noktasında çok önemli avantajları ve fırsatları olduğunu da belirterek, devletin sağlaması gereken altyapının oluşması halinde ve iller arasında teşviklerle yaratılan haksız rekabetin kaldırılması ile birlikte Elazığ’ın bölgede kalkınma ve gelişmişlikte öne çıkacağını vurguladı.

Elazığ ekonomisini, şehrin önemli iki sivil toplum kuruluşunun başkanlarının anlatacağı “Konuşan Ekonomi” 25 Mayıs 2014 Pazar günü TV 24’de ve TOBB TV (www.tobb.org.tr) yayınlanacak olup, ayrıca Elazığ’la ilgili bu haber 28 Mayıs 2014 tarihli Star Gazetesi’nde de yayınlanacaktır.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1685 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.5.2014 13:33:38
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.