Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Kaya, Sanayi Sitesi Esnafı’nın Sorunlarını Dinledi

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya Akçakiraz Sanayi Sitesi ve Diyarbakır yolu üzerinde bulunan Elazığ TSO Üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Başkan A.Hamit Kayayı Sanayi sitesinde görmekten duydukları memnuniyet dile getiren Sanayi Sitesi esnafları sorunlarının ilgili mercilere ulaştırılması noktasında Elazığ TSO’nun önemli bir köprü olduğuna dikkat çektiler.

Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’da Elazığ TSO Meclisi olarak başta STK’lar olmak üzere ilin sanayi bölgelerinin sorunlarının yerinde tespiti noktasında girişim başlattıklarını ifade ederek, “Bugün ilimizin önemli sanayi bölgelerinden biri olan Küçük Sanayi Sitemiz Başkanı Sayın Mehmet Demirelli ve bu bölgede yer alan esnaf arkadaşlarımızla bir araya geldik. Esnaflarımızın haklı olarak çözüm bekledikleri çok önemli bilgiler topladık. Bu bilgiler ve talepler doğrultusunda Meclis olarak bir çalışma içerisindeyiz. Başta Sayın Belediye Başkanımız olmak üzere sorunların ilgili tüm mercilerini Meclisimize davet ederek konuları birebir görüşeceğiz. Elazığ TSO Meclisi olarak önceliğimiz ilimizdeki kurumlar arası işbirliklerinin artırılmasına katkı sağlamaktır. Biz bu konuda üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirerek, talep makamı olarak ilgili tüm mercilere ulaşarak üyelerimiz başta olmak üzere ilimizin kalkınma ve gelişme sürecine katkı sağlamak istiyoruz. Bizleri büyük bir memnuniyetle karşılayan ve tüm sorunları paylaşan üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1537 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.5.2014 16:59:40
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.