Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 MARED Heyeti Elazığ TSO’da

Marmara Elazığlılar Derneği (MARED) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kahraman ve Dernek Yöneticileri Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan Şekerdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldiler.

Elazığ Adına Tüm Derneklerin Birliktelik Sağlaması Gerekiyor…

Elazığ TSO Meclis Salonunda MARED üyeleriyle bir araya gelen Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ adına çalışan tüm derneklerin hangi şehirde olursa olsun birlikte hareket etmesinin önemi üzerinde durdu. Şekerdağ değerlendirmesinde, “İlimizin bugün en önemli sorunu lobi eksikliğidir. Elazığ adına çıkması gereken kararlar ve uygulamalarda maalesef bu lobi yetersizlikleri nedeniyle ilimiz hep ikinci planda kaldı. Bu nedenle hangi ilde olursa olsun tüm derneklerin Elazığ adına daha etkili hizmet sunulması noktasında bira araya gelmesi gerekiyor. Bu anlamda ben sizlerin şahsında İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınması ve tanıtımına katkı sağlamak için gayret gösteren tüm derneklerimizi kutluyorum” dedi.

Elazığ İçin Çalışıyoruz…

Dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren MARED Başkanı Mahmut Kahraman’da Elazığ için çok sayıda etkinlik yaptıklarını belirterek, “Sayın Başkanım, Elazığ’ın lobi oluşturma noktasında eksiklikleri olduğuna katılıyoruz. İl dışındaki tüm derneklerin de aynı amaç doğrultusunda hareket etmesi ve birliktelik sağlaması gerektiği noktasında da sizlerle hemfikiriz. Ancak, derneklerdeki kuşak farklılıkları çok kez müştereklik sağlanmasına engel teşkil ediyor. Yani dernekler aynı dili konuşmada zorluk çekiyor. Bizim de en büyük temennimiz ve gayretimiz bu birlikteliği sağlamaktır. MARED heyetine zaman ayırdığınız için sizlere ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1840 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.4.2014 11:18:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.