Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ TSO’DAN KUTLU DOĞUM PİLAVI

Peygamber Efendimiz HZ. Muhammed’in (SAV) dünyaya teşriflerinin 1443. Yıl dönümü nedeniyle kutlanan ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hale getirilen Sanayi Sitesi Sanayi Camiinde bin kişiye kavurma, pilav ikram edilerek tüm katılanlara gül dağıtıldı.

 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte çok sayıda vatandaşın Cuma namazı sonrası katıldıkları Kutlu Doğum etkinliği, okunan duanın ardından vatandaşlara pilav, kavurma ikramı ile devam etti.

 

Başkan Şekerdağ Değerlendirmelerde Bulundu

Başkan Şekerdağ yaptığı açıklamada, “Allah’ın bütün alemlere rahmet olarak gönderdiği, Hz. peygamberimizin dünyaya şeref verdiği bu hafta çok mübarek bir haftadır. İhlas ve samimiyet dinin özüdür. İhlas ve samimiyet, inancın, kulluğun ve itaatin sadece ve sadece alemlerin rabbı olan Allah’a özgü kılınmasıdır. Örnek hayatı ve davranışları ile bizlere nasıl yaşamamız gerektiğini göstermiş ve Allah'tan yüce bir mesaj getirmiş olan rahmet peygamberimizin öğretilerini hayatımıza rehber almalı, dinimizi daha iyi anlamalı ve yaşamalıyız. Hz. Peygamberimizi bütün yönleriyle daha iyi tanımalı ve tanıtmalı, güzel ahlakını davranışlarımızın rehberi yapmalıyız.

Bu düşüncelerle, geleneksel hale getirmiş olduğumuz Sanayi Sitesindeki Sanayi Camiindeki ikramımıza icabet eden tüm üyelerimize ve halkımız teşekkür eder, nice Kutlu Doğum haftalarında huzur ve mutluluk içerisinde bir arada olmayı Yüce Allah (c.c.)tan niyaz ederim” dedi.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1625 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.4.2014 15:12:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.