Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ŞEKERDAĞ’A ELAYŞAD’DAN PLAKET

Elazığ Yazar Şair ve Güzel Sanatlar Derneği (ELAYŞAD) Başkanı Ömer Faruk Elçi, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte  Elazığ Ticaret Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamlarımda ziyaret ederek kültür ve sanata verdiği destekten ötürü plaket verdi.

 

Elazığ Bir Kültür Şehridir…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ Yazar Şair ve Güzel Sanatlar Derneği Başkanı Ömer Faruk Elçi: "Şehrimiz içinde bulunduğumuz bölgenin kültür havzasıdır, bizler de kuruluş amacımız ve vizyonumuz gereği ilimizde yapılacak olan her türlü kültür sanat faaliyeti içerisinde bundan önce olduğu gibi bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Elazığ'ı sanatın başkenti yapma noktasındaki idealimiz şehrimizin ortak paydasıdır. Bu noktada Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar bizlere her türlü desteği esirgemeyen Sayın Başkanımızı makamında Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte ziyaret ederek bir teşekkür plaketi takdim etmek istedik. Bu vesileyle Sayın Başkan şahsında tüm Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

 

Elazığ Hepimizin Ortak Paydasıdır…

Elazığ Ticaret Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ’da ELAYŞAD Yönetim Kurulu Başkan ve Üyelerine teşekkür ederek, “Bu nazik ve ince düşünceniz nedeniyle öncelikle teşekkür ediyorum. Elazığ tüm halkımızın ve kurumların ortak paydasıdır. Nedir bu ortak payda. İlimizin kalkınması, gelişmesi, sorunlarını çözmesi, halkın huzur ve mutluluğudur. Bu noktada, illerin sadece ekonomik büyümesi değil aynı zamanda kültürü, sanatı, sporu ve sosyal yaşamı ile bir bütün olarak gelişmesi gerekiyor. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, bu ortak paydada tüm kurumlarımız ve kuruluşlarımızla birlikte ilimize hizmet etmek istiyoruz. İmkanlarımız ve gücümüz oranında bundan sonrada müşterek çalışmalara inşallah devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1450 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.4.2014 13:11:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.