Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ TSO’DAN KUTLU DOĞUM PİLAVI

Peygamber Efendimiz HZ. Muhammed’in (SAV) dünyaya teşriflerinin 1443. Yıl dönümü nedeniyle kutlanan ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Sanayi Sitesi Sanayi Camiinde 18 Nisan 2014 Cuma günü Cuma namazından sonra tüm halkımıza kavurma ve pilav ikram edilecektir.

 

Başkan Şekerdağ’ın Kutlama Mesajı:

Allah’ın bütün alemlere rahmet olarak gönderdiği, Hz. peygamberimizin dünyaya şeref verdiği bu hafta çok mübarek bir haftadır. İhlas ve samimiyet dinin özüdür. İhlas ve samimiyet, inancın, kulluğun ve itaatin sadece ve sadece alemlerin rabbı olan Allah’a özgü kılınmasıdır. Örnek hayatı ve davranışları ile bizlere nasıl yaşamamız gerektiğini göstermiş ve Allah'tan yüce bir mesaj getirmiş olan rahmet peygamberimizin öğretilerini hayatımıza rehber almalı, dinimizi daha iyi anlamalı ve yaşamalıyız. Hz. Peygamberimizi bütün yönleriyle daha iyi tanımalı ve tanıtmalı, güzel ahlakını davranışlarımızın rehberi yapmalıyız.

Bu düşüncelerle tüm üyelerimizin, halkımızın ve İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası’nı kutlar; üyelerimiz ve halkımızı 18 Nisan Cuma günü Sanayi Sitesi Sanayi Camiinde Cuma namazı sonrası dağıtacağımız kavurma-pilav ikramına davet eder saygılar sunarım.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1560 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.4.2014 12:38:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.