Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 “GİRİŞİMCİ KENTE DOĞRU” Projesi Eğitimleri Başlıyor

Kısa adı ELFED olan, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanlığında, Elazığ TSO ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında Elazığ’da gerçekleştirilecek olan “Girişimci Kente Doğru” projesi kapsamında 05 Nisan 2014 Cumartesi günü Elazığ Öğretmenlerevinde Saat:10.00’da bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK “GİRİŞİMCİLİK” EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

ELFED Genel Başkan Yardımcısı ve proje koordinatörü Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sayım Yorgun projenin ilk aşaması olan eğitimler kapsamında 100 Lise Öğrencisine ‘girişimcilik’ eğitiminin 05 Nisan 2014 Cumartesi günü başlatılacağını belirtti.

Eğitimlerin başlaması nedeniyle Öğretmenlerevinde 05 Nisan 2014 Cumartasi günü Saat:10.00’da kurum temsilcileri ve öğrencilerin katılımı ile bir toplantı yapacaklarını belirten Yorgun, “Elazığ’da girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması hedefiyle özellikle genç beyinlerin girişimciliğe yönlendirilmesi amacıyla başlatılacak eğitimlerin ilimizde yatırım kültürünün gelişmesine önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz. Proje kapsamında öğrencilerimize yönelik olarak eğitimlerle birlikte, 01 Mayıs 2014 itibarı ile liseler arası proje yarışması da başlatıyoruz. Başvuru formları http://www.elfed.org.tr/girisimci-kente-dogru-projesi-ile-ilgili-bilgiler/ web sitesinde yer almaktadır.

Proje kapsamında il dışından ülke genelinde tanınan 10 işadamını da Elazığ’a davet ederek deneyim paylaşımı etkinliğini tüm halkımıza yönelik olarak yapacağız. Projemize destek veren Elazığ TSO ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, tüm medya mensuplarını 05 Nisan 2014 tarihinde yapacağımız bilgilendirme toplantısına davet ediyoruz” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1656 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.4.2014 10:35:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.