Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Başkan Şekerdağ, Elazığ’ın hizmetler sektöründe yer alan sağlık alanında önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Elazığ önümüzdeki süreç içerisinde sağlık alanında komşu ülkelere hizmet ihraç eden bir il konumuna gelecektir.”dedi.

 

Başkan Şekerdağ açıklamasında “İlimiz hastane, doktor, yatak ve sağlık hizmeti sunan kurumlar bakımından Türkiye ortalamasının üzerinde yer almaktadır. İlimizin bu alandaki göstergeleri nedeniyle Elazığ yaşanabilir iller sıralamasında iyi bir noktaya gelmiştir. Yine Sağlık Kampüsü projesinin tamamlanması ile birlikte sadece bölgede değil ülke genelinde de önemli bir yere gelecek ve sağlık sektöründe komşu ülkelere hizmet ihraç edebilecektir. Bununla birlikte özel sektörümüzün de sağlık alanında çok ciddi yatırımları var. Bu yatırımların devamı çeşitli ihtisas hastanelerinin de yakın bir gelecekte ilimizde hizmete geçeceğinin sinyallerini vermektedir.

 

Bu düşüncelerle; Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan, insanı yaşatmayı ve insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, bu kutsal saygın ve onurlu mesleği büyük fedakârlıkla yerine getiren, en güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın ve tüm sağlık sektörünün 14 Mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1294 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.3.2014 14:59:21
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.