Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 EMNİYET MÜDÜRÜ İŞLEK BAŞKAN ŞEKERDAĞ’I ZİYARET ETTİ 

8 Ocak 2014 tarihinde yayınlanan kararname ile Elazığ Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Nihat İşlek, Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret etti.

İşlek, Elazığ Emniyet Müdürlüğüne atanmasının ardından kendisini ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ mesajlarını sunan kurum ve kuruluşlara iadeyi ziyaretler gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Bugün bu kapsamda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Ali Şekerdağ’ı ziyaret etmiş bulunuyorum. Kendileriyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Emniyet Müdürlüğümüzle olan iyi ilişkiler ve karşılıklı desteklerle ilimize ve halkımıza hizmet vermek istiyoruz. Göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret Anısına Plaket

Elazığ Emniyet Müdürü İşlek’i makamında ağırlayan Başkan Şekerdağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Emniyet Müdürlüğü ilimizin çok önemli kurumlarının başında gelmektedir. Geçmişten bugüne sürekli karşılıklı iyi ilişkilerimiz olan Emniyet Müdürlüğümüz ile Sayın Müdürümüzün de ifade ettiği gibi bundan sonrada birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Bölgemizde önemli hizmetlerde bulunmuş olan ve bu nedenle önemli bir tecrübeye sahip olan Sayın Emniyet Müdürümüz Elazığ için önemli bir şanstır. Kendilerine yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Emniyet Müdürü İşlek, ziyaret anısına Başkan Şekerdağ’a Elazığ Emniyet Müdürlüğü armalı bir plaket takdim ederek, Başkan Şekerdağ’la bir süre sohbet ettiler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1535 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.3.2014 16:39:06
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.