Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 7. Uluslar Arası Film Festivali Hazırlıkları   

Bu yıl 12-17 Mayıs tarihleri arasında  7.’si düzenlenecek olan Uluslararası Çaydaçıra Film Festivali hazırlıkları başladı. Festival değerlendirme toplantısı Vali Ömer Faruk Koçak başkanlığında Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.

Elazığ TSO’da düzenlenen toplantıya Vali Ömer Faruk Kocak, Vali Yardımcısı Tarık Bahadır, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü, İl Kültür Müdürü Tahsin Öztürk, Elazığ Sinema Derneği Başkanı Serdar Kara, düzenleme komitesinde bulunan  kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Bu güne kadar yapılan 6 sinema festivali hakkında biler veren ESİNDER Başkanı Serdar Kara, geçen yıl uluslararası boyut kazanan Çaydaçıra Film Festivali’nin bu yıl diğer film festivallerinden farklı olarak sosyal sorumluluk projeleri çalışmaları kapsamında işitme engelli vatandaşlarımızın da festival içerisinde yer almalarını sağlamak amacıyla yapılacak çalışmaları işaret diliyle onlara aktaracaklarını belirtti.

Uluslar arası Çayda Çıra Film Festivalinin sanata ve Elazığ’ın tanıtımına önemli katkılar yapacağını belirten Vali Ömer Faruk  Koçak,  “Elazığ Sinema Derneği tarafından bu yıl 7.düzenlenecek olan Uluslar arası Çayda Çıra Film festivali’nin hazırlıkları için bir araya geldik. Düzenlenen bu toplantı ile bundan önce düzenlenen 6 film festivali hakkında bilgi sahibi oldum. Film festivalinin teması ve kimlerin davet edileceği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Film festivalinin sanata ve Elazığ’ın tanıtımına önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Bugünkü toplantımızda ilimizin yöneticileri ve sivil toplum örgütü temsilcilerimizle Uluslar arası çayda çıra film festivalinin daha iyi yapılarak şehrin tanıtımına katkı sağlaması için gayret sarf edeceğiz. Emeği geçenleri gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1611 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.3.2014 10:29:45
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.