Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELMÜTDER Yönetimi Elazığ TSO’da

Kısa adı ELMÜTER olan Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Avcıl ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular

Elazığ’da inşaat sektörünü geliştirmek istiyoruz

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ELMÜTDER Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında ağırladı. Ziyaret sonrası ELMÜTDER adına açıklamada bulunan ELMÜTDER Başkanı Osman Avcıl, 2014 yılı Ocak ayında kuruluşunu gerçekleştirdikleri Derneklerinin çalışmaları ve misyonu hakkında kurum ve kuruluşlarla görüş alışverişinde bulunduklarını ve bu kapsamda Elazığ TSO’yu ziyaret ettiklerini belirtti. Avcık değerlendirmesinde, “ELMÜTDER olarak Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Ali Şekerda’a ziyarette bulunduk. Kendilerini kurumsal yapımız ile ilgili olarak ve gerçekleştirmek istediğimiz projeler ile ilgili olarak bilgilendirdik. Elazığ'ın bulunduğu noktadan daha iyi yerlere getirilmesi için neler yapılması gerektiği hususunda bilgi alış verişinde bulunduk. Bu bağlamada Elazığ TSO Başkanımız Ali Şekerdağ beye ve Mustafa Tunç beye bizi ağırladıkları için teşekkür ediyorum.” dedi. 

 

 

 

İnşaat sektörünün yeni bir ivmeye ihtiyacı var

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ELMÜTDER olarak oluşturmuş olduğunuz, bu yeni kurumun Elazığ’a hayırlar getirmesini diliyorum.  İlimizin şehircilik alanındaki sıkıntılarına dernek olarak çözüm üreteceğinize inanıyorum.  Elazığ maalesef değişimlere ve gelişmelere çok yavaş ayak uyduran bir il konumundadır. İnşallah dernek olarak inşaat sektörüne bir ivme kazandırır, şehrin gelişimine katkı sunarsınız. Çünkü ilimiz inşaat alanında değişimi ve ivmeyi sağlayacak bir yapı gösterememiştir. İnşallah çalışmalarınız ile bu yapıyı oluşturursunuz. Biz Elazığ TSO olarak sizlere her türlü katkıyı yapmaya hazırız.  Ziyaretinizden duyduğum memnuniyeti ifade ediyor. Derneğinizin Elazığ’a hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1865 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.2.2014 10:58:05
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.