Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 YANILMAZ’DAN BAŞKAN ŞEKERDAĞ’A ZİYARET 

AK Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Mücahit Yanılmaz, yerel seçim çalışmaları kapsamında partililerle birlikte Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette Başkan Şekerdağ, Yanılmaz’a ilimizin çözüm bekleyen sorunlarıyla ilgili Oda tarafından hazırlanan bir dosya takdim etti.

Ziyarette AK Parti Elazığ teşkilatı ile birlikte, Elazığ TSO Başkan Vekilleri Polat Şaroğlu ve Halis Dağoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Tavuş, İdris Alan. Y.Zeki Kılıçcı, Tevfik Özlü ve Meclis Üyesi Abdullah Evliyaoğlu’da hazır bulundular.

Şekerdağ: Tek hedefimiz kalkınmış bir Elazığ oluşturmaktır…

Başkan Şekerdağ ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Zaman zaman kamuoyu ile paylaşmış olduğumuz çeşitli eleştiri ve değerlendirmeler kasıtlı olarak kişi yada belli bir siyasi gruba yönelik yapılıyormuş gibi değerlendiriliyor. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm siyasi parti ve kişilere aynı mesafedeyiz. Ancak bir talep makamı olan Elazığ TSO’dan üyelerin ve toplumun beklediği ilin sorun ve beklentilerinin icra makamına taşınmasıdır. Biz bunu yapmaktayız. Yerel yönetimler illerin kalkınma ve gelişmesi noktasında çok önemli bir role sahip. İlimizin değerleri ve potansiyeli olmasına karşın kurumlar arası etkili iletişim olmadığından maalesef bu değerlerimiz ekonomiye kazandırılamadığı gibi sürekli eleştiri konusu olmaktadır. Biz Oda olarak nasip olur seçimler sonrası yönetimi oluşturursanız sizlerle birlikte çalışarak ilimize daha etkili hizmet verilmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu vesile ile ziyaretiniz için şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

Yanılmaz: Elazığ TSO en önemli çözüm ortağımız olacaktır…

Elazığ Belediye Başkan adayı Mücahit Yanılmaz’da yaptığı değerlendirmede, Oda Yönetimine sıcak karşılamadan ötürü teşekkür ederek, “Nasip olur yerel yönetim yetkisini vatandaşımız bizlere verirse en büyük çözüm ortağımız Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olacaktır. İlimizin kalkınma ve gelişme sürecinde çok önemli ve değerli çalışmaları bulunan Ticaret ve Sanayi Odamız’la Sayın Başkanın ifade etmiş olduğu gibi işbirliği içerisinde ilimize en iyi hizmeti vermenin gayretinde olacağız. Yine aynı şekilde ildeki tüm ekonomiyle ilgili kurum ve kuruluşlarla müşterek hareket ederek ilin sorunlarının çözümüne katkı sağlamak istiyoruz. Elazığ gerçekten potansiyeli olan bir şehir, kayısı, üzüm, su ürünleri, mermer ve daha bir çok değeri olan bir il. Bunların ekonomiye kazandırılması noktasında Belediye olarak üniversitemizden bir profesörün başkanlığında bir ekip çalışması yürütüyoruz. İlin ekonomisinin canlandırılması noktasında yeni dönemde çok ciddi çalışmaları her birlikte gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1696 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.2.2014 10:50:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.