Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Yanılmaz: Elazığ’ı Tüm Kurumlarla İşbirliği İçinde Kalkındıracağız

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’yı makamında ziyaret eden Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediye başkanlığını kazanmaları halinde ilin tüm sorun ve halkın beklentilerinin karşılanması noktasında başta Elazığ TSO olmak üzere ildeki kurum ve kuruluşlarla müşterek hareket edeceklerini söyledi.

 

Ak Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Mücahit Yanılmaz’ın, Meclis Başkanı Kaya’yı ziyaretinde, Elazığ TSO Başkan Vekili Halis Dağoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi F.Ahmet Yılmaz ile Meclis Üyesi Ahmet Küçükay ve Abdullah Evliyaoğlu ile Ak Parti Elazığ yöneticileri de hazır bulundular.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Yanılmaz, “Sayın Meclis Başkanım bugün bizleri makamınızda kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Malumunuz olduğu üzere 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretler kapsamında bugün ilimizin en önemli ekonomi örgütü olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasındayız. Nasip olur seçilirsek sizlerle birlikte şehrimize en iyi hizmeti vereceğimizden kimsenin şüphe duymamasını istiyoruz. Sizlerin birikim ve çalışmalarınız bu dönemde bizlere çok büyük bir güç verecektir” dedi.

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’da, seçimlerin ilimize ve tüm halkımıza hayırlı olması temennisinde bulunarak, Yanılmaz’a seçim kampanyasında başarı temennisinde bulundu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1818 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.2.2014 10:43:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.