Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KAYA’DAN, ÇOBAN’A SORUNLAR DOSYASI

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’yı makamında ziyaret eden MHP Belediye Başkan adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’a, Kaya tarafından, Elazığ’ın çözüm bekleyen sorunlarıyla ilgili bir dosya takdim edildi.

Hedefimiz Elazığ’ı 2023’lere taşımaktır…

MHP Belediye Başkan adayı Doç.Dr. Bilal Çoban ve MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir ile partilileri makamında karşılayan Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Elazığ’ın başta modern şehirleşme ve yaşanabilir iller sıralamasında üst sıralarda yer alması için Oda olarak önemli bir çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Kaya konuşmasında, “İş dünyası olarak yerel yönetimlerden ilimizin kalkınması ve gelişmesi noktasında önemli beklentilerimiz var. Bu beklentilerimizi bir rapor haline getirerek bizleri ziyaret eden tüm siyasi parti temsilcileriyle paylaşmaktayız. Sizleri bugün aramızda görmüş olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ederek, bu dosyamızı sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Bu düşüncelerle seçimlerin ilimize hayırlı olmasını diler, sizlere başarılar dilerim” dedi.

Elazığ’ı hep birlikte hak ettiği noktaya taşıyacağız…

MHP Belediye Başkan adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’da yaptığı değerlendirmede Elazığ’ı başta Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere toplumun tüm dinamikleriyle birlikte kalkındırmak ve geliştirmek istediklerini belirterek, “Sayın Başkanım vermiş olduğunuz dosya elbette ilimiz iş dünyasının beklentileri olduğu kadar bu şehrin gelişmesi ve kalkınmasını hedef alan görüşleri içeriyor. Bu dosyayı inceleyerek bizim projelerimiz arasında yer almayan konuları mutlaka değerlendireceğiz. İlimiz adına duymuş olduğunuz kaygılar ve böylesine değerli çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Biz nasip olur da yönetime gelirsek İlimizi hak ettiği noktaya birlikte taşıma hususunda gerekli kararlılığı göstereceğimizi bilmenizi istiyorum. Bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür eder, saygılar sunarım” değerlendirmesinde bulundu. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1582 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.2.2014 14:55:34
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.