Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 EMITT FUARI’NDA ELAZIĞ STANDI İLGİ GÖRDÜ

Bu yıl 18'ncisi düzenlenen Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) Elazığ standı yoğun ilgi gördü. Fırat Kalkınma Ajansı koordinasyonunda açılan TRB1 illeri standında kurulan Elazığ tanıtım standında Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü, fuar boyunca ilin tanıtımını yaparak ziyaretçileri bilgilendirdi.

Dünyanın en büyük 5. turizm fuarı EMITT, TÜYAP'ta 18. kez düzenlendi. Yaklaşık 70 ülkeden 4500 katılımcının yer aldığı EMITT 2014'de, Fırat Kalkınma Ajansı desteğiyle açılan Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli stantlarında dört ilin Kültür ve Turizm Müdürlükleri, kendilerine özgü materyaller, görseller ve aktivitelerle bölgenin tanıtımını gerçekleştirdi.

ÖZLÜ: Elazığ’ı çok etkili bir şekilde tanıtma fırsatı bulduk

Fuar kapsamında Elazığ TSO Standında yatırımcıları ve fuar ziyaretçilerini bilgilendiren ve Elazığ tanıtım CD’lerinden ve diğer tanıtım materyallerinden dağıtan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü, “Dünyanın en önemli turizm fuarlarının başında gelen EMITT bu  yıl da çok yoğun bir ilgi görmüştür. İlimizin turizm ve yatırımlar anlamında çok önemli avantajları ve potansiyeli olmasına karşın, bu durum ülke genelinde yetirince bilinmemekte ve ilimizin en önemli eksikliği olarak her kesimin tarafından kabul edilen tanıtım yetersizlikleri yıllardan beri dile getirilmektedir. Bu anlamda ülke ve dünya genelinde yoğun bir ilgi gören EMITT Fuarı önemli bir fırsat olmuştur. Özellikle Elazığ standında ilimizin her yönü ile tanıtımına katkı sağlayacak çok sayıda görseller dağıttık. Ziyaretçilerle birebir görüşme fırsatımız oldu. Odamız tarafından 4 dilde hazırlamış olduğumuz Elazığ tanıtım CD’lerinden 1000 adet dağıttık. Tanıtım noktasında başarılı bir organizasyon olmuştur” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1855 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.2.2014 10:01:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.