Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KUYAP PROJESİ DİYARBAKIR’DA TANITILDI 

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği), AB ve aralarında Elazığ TSO’nun da bulunduğu 5 ilin odaları tarafından desteklenen KUYAP Projesi bilgilendirme toplantısı Diyarbakır’da yapıldı.  Elazığ TSO’ya bağlı olan;  Malatya, Batman, Diyarbakır, Bingöl ve Tunceli illerinde proje tanıtımları devam ederken, Diyarbakır’da yapılan toplantıya yöneticiler ve KOBİ’ler ilgi gösterdi.

Green Park Otel'inde gerçekleştirilen toplantıya, Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, DTSO Meclis Başkanı Celalettin Birtane, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar, Başkan Yardımcısı Metin Aslan, Batman TSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Kadir Demir, KOSGEM İl Müdürü Mehmet Fidan, TOBB'dan gelen uzmanlar ve çok sayıda KOBİ çalışanı ve temsilcisi katıldı.

Toplantıda yapılan protokol konuşmalarında projenin KOBİ’lerin, dünya standartlarında üretim yapmalarına ve ihracatlarının artmasına katkı sağlayacağı ve bölge ekonomisi ve tüm çalışanlar üzerinde olumlu etkiler yaratacağı vurgulandı.

Kaya’dan Bölgesel Birliktelik Vurgusu…

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Diyarbakır’da gerçekleştirilen tanıtım toplantısı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Diyarbakır’da yapılan KUYAP tanıtım toplantımız il yöneticilerimizin ve KOBİ’lerin yoğun ilgilisini görmüştür. Odamız tarafından ülke genelindeki 5 Oda ile birlikte finansmanına katkı sağlamış olduğumuz bu projenin bölgemiz için önemini tanıtım toplantılarında daha iyi görmekteyiz. KOBİ’lere ve çalışanların eğitimi ile birlikte aslında iyi bir iletişim kurma fırsatı da yakalamış bulunmaktayız. Bölgesel güçlerin birleştirilmesi ve müşterek projeler uygulama hususunda KUYAP önemli bir ilk adım olmuştur. Bundan sonraki dönemde bölge Odalarımızla birlikte başta üretim ve istihdam olmak üzere çok güzel çalışmalar yapılabileceğine inanıyorum. 07 Şubat 2014 tarihinde Malatya’da yapılacak olan tanıtım toplantısına da tüm iş dünyamızı davet ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1632 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.1.2014 11:57:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.