Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

TÜİK BÖLGE MÜDÜRÜ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

TÜİK Malatya Bölge Müdürü Hüseyin Avni Dizman ve kurum uzmanları Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek kurum çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Şubat ayında Elazığ’da eğitim verilecek…

TÜİK Bölge Müdürü Dizman, ziyarette Başkan Şekerdağ’a verdiği bilgilerde, bugüne kadar TÜİK tarafından yapılan araştırma ve anket çalışmalarının kurum çalışanları tarafından yüzyüze yapıldığını belirterek, “Sayın Başkanım kurumumuz bundan böyle gerek özel sektör gerekse kurum ve sivil toplum kuruluşları ile yapılan anket çalışmalarını bundan böyle online olmak üzere gerçekleştirecektir. Daha hızlı ve güvenilir verilerin toplanması amacıyla ülke genelinde uygulanacak olan bu yöntemin daha iyi anlaşılması hususunda sizlerin de destek ve işbirliğinizle Elazığ TSO’da üyelerinize yönelik olarak Şubat ayı içerisinde bir toplantı yapmak istiyoruz. Bu konuda gerekli görüşmelerimizi Genel Sekreterlikle yapıyoruz. Elazığ’a ve üyelere faydalı bir eğitim olacağına inanıyorum” dedi.

Güncel verilere tüm kurumların ihtiyacı var…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da tüm kurum ve işletmeler açısından her türlü çalışma için bilgiye ihtiyaç duyulduğuna işaret ederek, “Her türlü rapor, proje ve dosya için hazırlanan verilerde TÜİK öncelikli kaynak gösterilmektedir. TÜİK verilerinin bu anlamda güncel ve doğru olması büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle online sistem ile verilerin daha hızlı olarak kamuoyu ile paylaşılacağını düşünüyorum. Bu nedenle yapılan çalışmayı ve eğitimi desteklediğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1622 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.1.2014 17:06:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.