Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Kaya: Elazığ TSO Bölgeye Hizmet Veriyor….

KUYAP Tanıtım Toplantısı Batman’da  Yapıldı 

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği), AB ve aralarında Elazığ TSO’nun da bulunduğu 5 ilin odaları tarafından desteklenen KUYAP Projesi toplantısı Batman’da yapıldı.  Elazığ TSO’ya bağlı olan;  Malatya, Batman, Diyarbakır, Bingöl ve Tunceli illerinde proje tanıtımları devam ederken, Batman’da yapılan toplantıya yöneticiler ve KOBİ’ler yoğun ilgi gösterdi.

Mezopotamya Otel’de düzenlenen toplantıya girişimcilerin yanı sıra Vali Yardımcısı Şener Çağlar, Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, BATSO Meclis Başkanı Emin Çelik, BATSO Başkanvekili Sedat Güneş ve konuşmacı olarak işadamı Necat Nasıroğlu katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Şener Çağlar, insan unsurunun önemine dikkat çekti. Çağlar: “Batman’ın çok iyi bir potansiyeli var. 2023 hedefindeki Batman, umuyorum parlayan yıldız olacak. Yurdışından yeni geldim. Yurt dışında Türkiye’den övgüyle söz ediliyor. Özelikle ekonominin hızlı büyümesinde çok etkilendiklerini belirttiler. Bu konuda Batman’ın çok ciddi bir potansiyeli var. İnsan unsuru çok önemli, örnek aldığımız Avrupa’dan tek farkımız insan unsurudur. Çalışanın bilinçli olması ve ekibin bir parçası olmasını bilmesi ve yaptığı davranışın zararı kendisine değil, kurumuna olduğunu bilinmesi çok önemlidir. En küçük KOBİ’den tutun da, Holding’e kadar en önemli unsur, insandır. İnsan kaynaklarını geliştirmekte eksiğimiz var” dedi.

KAYA: Elazığ TSO Olarak Bölge İllerine Hizmet Götürmekteyiz

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Batman’da gerçekleştirilen tanıtım toplantısı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Batman TSO Meclis Başkanı Sayın Emin Çelik ve diğer Oda yöneticileri bizleri çok sıcak bir şekilde karşılayarak, projeye verdiğimiz destekten ötürü teşekkürlerini sundular. Elazığ TSO olarak, proje kapsamında bölgemizdeki çok sayıda il ile müşterek hareket ederek iş dünyasına faydalı olmak istiyoruz. Bu doğrultuda, 28 Ocak 2014 tarihinde Diyarbakır’da ve 07 Şubat 2014 tarihinde ise Malatya’da proje tanıtım toplantılarını TOBB, AB ve Odamız işbirliğinde gerçekleştireceğiz. Bölge iş dünyasının projeye olan ilgili oldukça fazla bu durum bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Elazığ TSO olarak bu ve benzer projelerle Elazığ ve bölge iş dünyasına önemli hizmetler sunacağımıza inanıyorum” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1748 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.1.2014 17:02:05
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.