Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

JCI Yönetimi Başkan Şekerdağ’ı Ziyaret Etti

JCI Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen ve 2014 yılının ilk ulusal etkinliği olan JCI Türkiye Kış Zirvesi etkinliği kapsamında Elazığ’a gelen JCI Dünya Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İsmail Haznedar, JCI Türkiye Başkanı Koray Erdem ile JCI Elazığ Başkanı Ufuk Çetinkaya, Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’a JCI çalışmaları hakkında bilgiler veren Haznedar ve Erdem, amaçlarının özellikle doğu ve güneydoğu illerinin tanıtımına katkı sağlayarak, girişimciliği özendirmek, mevcut KOBİ ve diğer işletmeler ile gençlerin güncel konular ve ekonomiyle ilgili bilgilerini artırmak ve JCI ailesi içerisinde bulunan işadamları ile yerel işdünyasını tanıştırmak olduğunu ifade ettiler.

Elazığ bölgede değerleriyle öne çıkıyor…

Bu düşüncelerle Elazığ TSO’nun destekleriyle çok önemli iki konuda Elazığ’a toplantı düzenlediklerini belirten JCI Türkiye Başkanı Koray Erdem, “Sayın Başkanım sizlerin destekleriyle ve İl Temsilciliğimizin gayretleriyle JCI olarak ‘Kış Zirvesi’ etkinliğini Elazığ’da yapmayı kararlaştırdık. Bu doğrultuda Satın Almanın Bilimi ve Stratejik Düşünme-İnovasyon konularında çok değerli iki konuşmacımızla Elazığ’a geldik. Elazığ etkinliğine 30 ayrı ilden toplam 100 dernek üyemiz de bugün Elazığ’dalar. Üç gün sürecek olan Elazığ programı kapsamında verilecek eğitimlerle birlikte gelen tüm konukları Elazığ’ın tüm güzelliklerini gösterme imkanımız da olacak. İnşallah bu eğitim ve etkinlikler ilin her yönü ile gelişmesine katkı sağlayacaktır” dedi.

İlin tanıtımına büyük katkı sağlayacak bir faaliyet…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ da ziyarette yaptığı değerlendirmede, ilin en önemli eksikliklerinin başında tanıtım faaliyetleri geldiğine işaret ederek, “Projeyi bizle getiren JCI İl Başkanı Sayın Ufuk Çetinkaya ve derneğin diğer yöneticileriyle yaptığımız görüşmede ilimizin tanıtımına ciddi bir katkı sağlayacağını düşündüğümüz için bu çalışmayı destekledik. Elazığ TSO olarak ben sizlere teşekkür ediyorum. Gerçekten ilimizin en önemli ihtiyaçlarının başında tanıtım konusu geliyor. Bugün farklı illerden 100 işadamı ile birlikte Elazığ’da gerçekleştirilen bu program ilimizin tanıtımı noktasında önemli bir çalışma olmuştur. Yine aynı şekilde konusunda uzman iki ayrı konuşmacımızın vereceği eğitimler de iş dünyasına katkı sağlayacaktır. Ben tüm bu gayretlerinizden ötürü sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1647 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.1.2014 17:05:36
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.