Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 FIRATSİFED HEYETİ ELAZIĞ TSO’DA

Kısa adı FIRATSİFED olan Fırat Sanayici ve İşdünyası Federasyonu yöneticileri Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Fıratsifed Başkanı Yahya Alper Bektaş, 2013 yılı sonlarında kuruluşunu gerçekleştirdikleri Fıratsifed’in hizmet vermeye başladığını ve bu doğrultuda katkı sağlayan kurum ve kişilere teşekkür ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bektaş konuşmasında, “Gönüllülük prensibi ile kurulmuş olan, kendi gönüllü katkılarla yaratan derneklerin  biraya gelmesiyle kurulan federasyonumuz bölge iş dünyamıza destek olmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir

Ülkemizde SİAD’ların başarıları, katılımcı demokrasinin en önemli öğelerinden biri olan gönüllü kuruluşların giderek güçlendiğinin bir göstergesidir. Bu kapsamda öncelikle kendi bölgesinin nabzını tutan ve bölgesi için yapılması gereken her şeyi bir borç, vazifesi duygusuyla yerine getiren bir anlayışla federasyonumuz çalışmalarını sürdürecektir. Bu doğrultuda ilimizin en güçlü sivil toplum kuruluşu olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın kuruluş aşamasında olduğu gibi bundan sonrada bizlere olan desteğinin devam edeceğinden şüphemiz bulunmamaktadır. Sayın Başkana bugün bizleri kabul ederek bu görüşme imkanı verdikleri için federasyonumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Sivil Toplumun Güçlenmesinden Yanayız…

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da sivil toplum kuruluşlarının güçlenmesi halinde ülkelerin kalkınıp gelişebildiğine dikkat çekerek, “Yıllardan beri birlikte bu şehirde iş dünyasının içerisinde bulunan ve yakınen tanıdığımız arkadaşlarımızın bir araya gelmesi ile kurulan bu federasyonun bölgemiz illerine önemli katkılar yapacağına inanıyorum. Burada biz her zaman ifade ettiğimiz gibi güçlü sivil toplum kuruluşlarının tek ses olarak hareket etmesinin önünde hiçbir engel duramaz. Biz her zaman bunun mücadelesini verdik. Fıratsifed ile müşterek organizasyonlar yaparak ilimize ve bölgemize hizmet verme noktasında her zaman tüm imkanlarımızla hazır olduğumuzu bir kez daha belirtir, yönetimde görev almış olan tüm arkadaşlarımızı kutlar, başarılar dilerim” dedi.

Fıratsifed heyetinin Başkan Şekerdağ’ı ziyaretinde Elikad Başkanı Prof.Dr. Yasemin Açık, Emmad Başkanı Ali Seyran ve Elsiad Başkanı Mustafa Gökçe’de hazır bulundular.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1625 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.1.2014 13:30:28
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.