Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KOBİ BİLGİ SİTESİ MEMNUNİYET ANKETİ

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda; KOBİ'lerin kuruluş ve işletme faaliyetlerine ilişkin olarak ihtiyaç duyduğu tüm bilgilere hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmesi amacıyla, internet ortamında tek elden organize edilecek bir site kurulması gerekli görüldüğü belirtilmektedir.

Bu kapsamda, Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu (YOİKK) çalışmaları doğrultusunda KOBİ'lere kuruluş aşamasından başlayarak faaliyete geçmeleri, ürün veya hizmet üretmeleri, destek ve teşviklere erişmeleri ile ilgili ihtiyaç duyduğu konularda rehberlik etmek ve bilgi vermek amacıyla, 5 Şubat 2005 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan Başbakanlık Genelgesi ile TOBB bünyesinde http://kobi.tobb.org.tr/ erişim adresli KOBİ Bilgi Sitesi kurulduğu belirtilmektedir.

KOBİ Bilgi Sitesi'nde yer alan bilgilerin güncelliğini yitirmesi ve KOBİ Bilgi Sitesi’ne katkı sağlayan kurum/kuruluşların yapısında meydana gelen değişiklikler sonucunda, söz konusu sitenin revize edilme ihtiyacı doğmuş olup, söz konusu site Aralık 2012'den itibaren yeni arayüzle ve güncellenen yapısıyla hizmet vermeye başladığı belirtilmektedir.

KOBİ Bilgi Sitesi'nde sunulan hizmetlerin (bilgi, haber, duyuru, haber bülteni vb.) memnuniyet seviyesinin ölçülmesi, bu kapsamda KOBİ Bilgi Sitesi'nde sunulan hizmetlerin iyileştirilmesi ve hizmet yelpazesinin çeşitlendirilmesi amacıyla "KOBİ Bilgi Sitesi Memnuniyet Anketi" hazırlanmıştır.

Bu doğrultuda, http://kobi.tobb.org.tr/index.php/haberler/kob-haberler/525 adresinde yer alan memnuniyet anketinin doldurulmasını rica ederiz.

Bu haber 1649 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.1.2014 10:44:11
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.