Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BURAN VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU 

8 Ocak 2014 tarihinde yayınlanan kararname ile Düzce Emniyet Müdürlüğüne atanan Elazığ İl Emniyet Müdürü Ayhan Buran Elazığ’dan ayrılmadan önce Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek veda ziyaretinde bulundu.

Veda ziyaretinde bir değerlendirme yapan Buran, Elazığ’da bulunduğu süre içerisinde kendisine dost ve arkadaşça destek olan Başkan Şekerdağ’a teşekkür ederek, her zaman Elazığ’ı ve Elazığ TSO camiasını saygı ile anacağını belirtti.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da,  Elazığ Emniyet Müdürü Ayhan BURAN’a yeni görev yerinde ve bundan sonraki hayatında başarılar dileyerek, Elazığ’ın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında gösterdiği başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Başkan Şekerdağ, değerlendirmesinde, “Makamlar elbette gelip geçicidir. Önemli olan makamda bulunulan süre  içerisinde topluma verilen hizmettir. Bu anlamda biz Emniyet Müdüründen ziyade bir arkadaş olarak sürekli iyi ilişkiler içinde bulunduğumuz müdürümüzün Elazığ’da hep iyi duygularla anılacağına inanıyoruz. Ülkemizin güzide bir ili olan Düzce’de de başarılı hizmetleri devam edecektir. Nazik ziyareti için de Camiamız ve şahsım adına teşekkür ediyorum ”dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1590 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.1.2014 16:23:28
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.