Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

CHP HEYETİ ELAZIĞ TSO’DA

 Yaklaşan yerel seçimler öncesi siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları ziyaretlerini sıklaştırırken bu kapsamda CHP Elazığ İl Teşkilatı ve Belediye Başkan Adayı Hamza Sorgucu Odamızı ziyaret ederek Başkan Şekerdağ’la görüştüler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan CHP İl Başkanı M.Kemal Atikeler, yerel seçim çalışmaları kapsamında Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi verdiklerini ve sivil toplum kuruluşları ile müşterek hareket etmek istediklerini belirtti.

CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Hamza Sorgucu’da yaptığı değerlendirmede, kendisinin camianın bir üyesi olduğunu ifade ederek, “Geçmiş dönemlerde ve şimdiki yönetimlerde Meslek Komitesi Üyesi olarak görev yaptım. 20 yılı aşkın bir süreden beri Elazığ’da hizmetler sektöründe ticaret yaptım. Dolayısı ile iş dünyası ile yakın bir diyalogum var. Elazığ Belediye Başkanı olarak da bu kente en iyi hizmeti vermek istiyorum. Bunun için projelerimiz var. Sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerimizle iç içe olarak Elazığ’a en güzel hizmeti vereceğimize inanıyorum. Bu düşüncelerle, bugün bizleri kabul eden Sayın Başkanımıza teşkilatım ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da Sorgucu’ya başarılar dileyerek, “İş dünyası içerisinden biri olarak Elazığ Belediye Başkanlığına aday olan Sayın Sorgucu’ya başarılar diliyoruz. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak en büyük dileğimiz, ilimizin geleceğe daha planlı olarak hazırlanması ve sorunlarının tespit edilerek yerelde ve hükümetler nezdinde çözüm üretilmesidir. Bu doğrultuda biz Oda olarak hazırlamış olduğumuz ilimiz öncelikleri ile ilgili dosyamızdan Sayın Sorgucu’ya da vereceğiz. Yerel yönetimlerin illerin kalkınma ve gelişmesinde çok önemli bir yeri vardır. Bu nedenle iş dünyası olarak beklentimiz bu taleplerimizin arkasında durulmasıdır. Bu düşüncelerle Sayın Sorgucu’ya başarılar diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1536 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.1.2014 16:55:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.