Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SP adayı Arslan Başkan Şekerdağ’ı makamında ziyaret etti

Saadet Partisi (SP) Elazığ Belediye Başkan adayı Haluk Arslan, SP İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kodat ile partililer Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret etti.

Arslan, yerel seçim çalışmaları kapsamında Başkan Şekerdağ ile fikir alışverişinde bulunmak maksadıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Sayın Başkanımıza bizleri bugün makamında kabul ettikleri için teşekkür ediyoruz. İllerin kalkınma ve gelişmelerinde şüphesiz yerel yönetimler ve meslek odalarının müşterek hareket etmeleri çok büyük önem taşıyor. Biz Saadet Partisi olarak, Elazığ’da bu birlik ve beraberliği sağlayarak tüm meslek örgütlerimizle müşterek hareket ederek, ilimize hizmet etmek istiyoruz. Bu noktada ilimizin en büyük meslek kuruluşu olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile önümüzdeki süreç içerisinde çok güzel ve etkili çalışmalar yapmayı temenni ediyoruz” dedi.

İlimiz için hayırlı olanı diliyoruz…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Arslan ve Saadet Partisi yöneticilerini bugün Odamızda ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Biz Oda olarak tüm siyasi görüş ve adaylara aynı mesafedeyiz. Tek amacımız ilimizin ve halkımızın daha huzurlu ve mutlu yaşayacağı bir kent inşa etmektir. Bu noktada hazırlamış olduğumuz raporumuzun tüm adaylar tarafından dikkate alınması en büyük temennimizdir. Sayın Arslan’a seçim çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

Bu haber 1858 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.12.2013 12:54:33
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.