Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  

ÇALIŞANLARIN VE İŞVERENLERİN KÜRESEL EKONOMİDEKİ DEĞİŞİMLERE UYUM YETENEĞİNİN ARTTIRILMASI PROJESİ (KUYAP)

Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir

 

 

 

KONU             : Çalışanların ve İşverenlerin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi  (KUYAP) Farkındalığın Arttırılması Toplantısı

YER                : Akgün Elazığ Hotel

TARİH            : 19 Aralık 2013, Perşembe

SAAT             : 09:30

 

 Elazığ TSO, İşletmeler için Eğitim Üssü oluyor!

Avrupa Birliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile aralarında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın bulunduğu 5 Oda tarafından finanse edilen Çalışanların ve İşverenlerin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi (KUYAP) 2013 yılı Şubat ayında uygulanmaya başlamıştır.

 

TOBB ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın aralarında yer aldığı 5 Oda tarafından uygulanan KUYAP ile Türkiye’nin 15 ilinde (Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Gaziantep, Kars, Erzurum, Kahramanmaraş ve Batman) işletme çalışan ve işverenlerinin, insan kaynaklarına yatırım yoluyla küresel ekonomideki değişimlere uyum yeteneklerinin arttırılması hedeflenmektedir. Proje kapsamında düzenlenecek olan toplam 15 Farkındalık Arttırma Toplantısı’nın dördüncüsü, 19 Aralık 2013, Perşembe günü saat 09:30’da Akgün Elazığ Hotel’de Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

 

ÇSGB ve TOBB temsilcileri, İlimiz Valisi, İl Protokolü, Elazığ TSO, proje illerinden yetkililer, Elazığ ve komşu illerden çalışan ve işverenler, ilgili diğer paydaşlar ile projeyi yürüten Teknik Destek Ekibi uzmanlarının katılacağı toplantı, saat 09:30’da başlayacaktır. Toplantı sonunda, proje ile ilgili katılımcıların görüş ve önerilerini almak amacıyla bir tartışma oturumu gerçekleştirilecektir.

 

KUYAP, uygulandığı illerde, işletmeleri küresel iş ortamına hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, hem işveren ve çalışanlara genel ve mesleki alanlarda eğitimler verilecek, hem de Ticaret ve /veya Sanayi Odaları’nın eğitim alanında kurumsallaşmaları ve birer eğitim üssü haline gelmeleri yönünde önemli bir adım atılmış olacaktır.

 

KUYAP Projesi’nin sözleşme makamı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) – Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı – İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Program Otoritesi (İKG-PRO)’dir. Projenin uygulanmasında teknik destek PLANET (Yunanistan), IDI (İrlanda), EURECNA (İtalya), DIALAGOS (Yunanistan) ve MAKRO (Türkiye) konsorsiyumu tarafından sağlanmaktadır.

 

Not: Programımız öğle yemeği ile son bulacaktır.

 

Çalışanların ve İşverenlerin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi  (KUYAP)

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Tel:  +90 424 218 3500             E-Posta: elazigtso@elazigtso.org.tr

 

Bu haber 1550 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.12.2013 12:13:38
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.