Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 

ENGELLİ OLMAK KUSUR DEĞİLDİR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, 03 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, Oda imkanları doğrultusunda her zaman engelli vatandaşların yanında yer aldıklarını ve bu desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Başkan Şekerdağ açıklamasında, “Engellilerimizin eğitimden sağlığa, iş ve mesleki rehabilitasyondan kültür, sanat ve spora, kent standartlarının iyileştirilmesinden, psikolojik ve sosyal desteğe kadar sorunlarına çözüm bulunması hepimizin sosyal sorumluluğudur.

Engelli olmanın bir kusur olmadığı, hepimizin engelli olma potansiyeli taşıdığımızı düşünerek engellilerin sorunlarına duyarlı olmak ve onların günlük yaşam içinde rahatlıkla yerlerini alabilecek şartları oluşturarak, gereken ilgi desteği sağlamak çağdaş toplumun gereğidir.

Engelli kardeşlerimiz kendilerine değer verildiğini, her zaman yanlarında olduğumuzu, bizlerin kendilerine en yakın kişiler olduğumuzu bilmelidirler. Bugüne kadar bir çok kez çeşitli kampanyalara destek sağlayarak engelli vatandaşlarımıza akülü araba aldık. Girişimcilik kurslarıyla kedi işlerini kurmalarına yardımcı olduk. Mesleki eğitimlerle engelli vatandaşlarımızın

Bu vesileyle, Engelliler Haftasını kutluyor, engelli kardeşlerime mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1514 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.12.2013 11:46:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.