Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ KARADUT ÇAYI VE PEKMEZİ ŞİFA KAYNAĞI

Öz Beka Bakliyat kurucusu Nesrin Taş ve eşi Ergin Taş  Başkan Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek, üretmiş oldukları organik ürünlerin tanıtımını yaptılar. Yapılan bilgilendirmede Elazığ yöresi Karadut Pekmezi ve Çayının doğal şifa kaynağı olduğu ve özellikle şeker hastalığında çok etkili olduğu belirtildi.

12 Yıllık Deneyimle Hizmet Veriyoruz…

Başkan Şekerdağ’a yapılan bilgilendirmede şirketin 12 yıldan beri Elazığ’da organik ürünler ürettiğini belirten Nesrin Taş, “Özellikle ev yapımı ve tamamen organik ürettiğimiz tarhana, salça, çeşitli baharat ve receller ile karadut pekmezi ve çayı yemek ile birlikte doğal tedavi edici ürün olarak vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir. Yıllık üretimimizin yaklaşık yüzde 80’lik bölümünü internet yolu ile satmaktayız. www.bkbakliyat.com, www.karadutpekmezi.com gibi sitelerimiz çok yoğun bir şekilde ziyaret ediliyor. Satış mağazamız Yeni Mahalle Alaca Sok. No: 46/B’dir. Yöresel bu ürünlerimizin daha geniş kitlelere tanıtılması noktasında Odamızın desteklerini bekliyoruz” dedi.

Ülkemiz ve Dünya Organik Ürünlere Yöneliyor…

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da ülkemizde ve dünyada organik ürünlere ciddi manada bir yönelme olduğunu belirterek, “Vatandaş artık ürünün fiyatından ziyade nasıl üretildiğine bakıyor. Eski usul yada organik yapılan ürünler daha fazla tercih ediliyor. Biz Oda olarak Elazığ’ın bir çok yöresel ürünü olduğunu ve bunların bir çoğunun da pazarlamaya değer olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Bu anlamda sizleri kutluyor ve başarılar diliyorum. Oda olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2285 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.12.2013 11:44:09
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.