Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

HÜRDEVA PARTİSİ’NDEN BAŞKAN ŞEKERDAĞ’A ZİYARET

Hür Dava Partisi (Hüda Par)  Elazığ İl Başkanı Abdulcelil  Demir ve parti yöneticileri Başkan Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek, parti çalışmaları, kuruluş amaçları ve yerel seçimlerden beklentiler hakkında bilgiler verdiler.

 

Ülkemize ve İlimize Hizmet Etmek İstiyoruz…

Hüda Par Elazığ İl Başkanı Abdulcelil Demir, ziyarette yaptığı değerlendirmede, 2012 yılı Aralık ayında partilerinin resmen kurulduğunu ve Genel Başkanlığa Zekeriya Yapıcıoğlu’nun seçildiğini belirtti. Demir konuşmasında, “Sayın Başkanım, halkımızın yeni bir parti ile temsil edilme ihtiyacı olduğuna inanarak partimizi kurduk. Sistemin değil halkın partisi olmaya, halkın içinden çıkan hakkın, haklının savunucusu olmaya aday bir partiyiz. Bu toplumda, bu ülkede, huzurun, barışın, adaletin, kardeşliğin tesisi için çalışacağız ve bu doğrultuda ülkenin tüm sorunlarına adalet, kardeşlik ve hakkaniyet içinde çözüm üretemeye gayret göstereceğiz. Bu doğrultuda başta sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütlerinin bizleri daha yakından tanıması hususunda bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Değerli zamanınızı ayırarak bizlere ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Şekerdağ’dan Başarı Temennisi… 

Başkan Şekerdağ’da ziyarette yaptığı değerlendirmede Elazığ TSO’nun tüm siyasi parti ve düşüncelere aynı mesafede olduğunu belirterek, “Demokratik çok sesliliğin yerleşmesinin birinci koşulu çok sayıda siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının varlığıdır. Tabi insana hizmet etme düsturu ve düşüncesiyle hareket etmesi gereken bu kurumlarla ilgili olarak vatandaş zaten zaman içerisinde kararını veriyor. Ben sizlere bu anlamda başarılar diliyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1657 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.12.2013 11:40:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.