Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Elazığ TSO’nun Kalite Yolculuğu Devam Ediyor

 Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası TSE  ISO 9001 Standardına göre gözetim tetkikini başarıyla tamamladı.

 TSE Malatya Belgelendirme Müdürü ve Baş Denetçi Eraslan Yılmaz ve TSE Elazığ Temsilcisi Bahadır Aksoy tarafından yapılan tetkik sonuncunda, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının, verilen hizmetlerin etkin, kaliteli, verimlilik artışının sağlanması ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflediği bir kez daha tescillendi.

Yılmaz: Sistemin sürekli iyileştirilmesi memnuniyet verici 

TSE Malatya Belgelendirme Müdürü ve Baş Denetçi Eraslan Yılmaz, Elazığ Ticaret Odasının kalite yolculuğunda emin adımlarla ilerlediğini, Oda Yönetiminin kaliteye ve kurulan standarda inanarak tam destek vermesi ve çalışanların üye memnuniyetini gözeterek sürekli iyileştirmeyi hedef alarak yaptığı çalışmaların memnuniyet verici olduğunu söyledi. Yılmaz, dünyada binlerce firmanın ve kuruluşun TS EN ISO 9001 standardına inandığını, faydasını gördüğü içinde uyguladığını belirtti.

Yılmaz, Üst Yönetimin desteğinin sistemin sürdürülmesi için önemli olduğunu ve Elazığ TSO yönetiminin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiş ve taahhütleri n de bu yönde olduğunu gördüğünü belirtti. Yılmaz, ülke olarak 2023 dünyada söz sahibi olmak gibi bir hedefimizin olduğunu, bu doğrultuda bütün kuruluşların kaliteli bir üretim ve hizmet sağlamayı ilke edinmeleri gerektiğini kaydetti. Mükemmellik ve kalite yolunda emin adımlarla ilerlendiğini müşahede ettiğini belirten Yılmaz, “İki gün süreyle gerçekleştirilen tetkiklerde herhangi bir uygunsuzluk görülmemiştir. Bu nedenle bütün çalışanları ve yöneticileri kutluyorum.”dedi.


Şekerdağ: Hedefimiz kaliteli ve en iyi hizmeti vermek 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da yaptığı değerlendirmede, Odanın önceliğinin üyelerine ve Elazığ’a etkili hizmet olduğunu belirterek, “Odamız Meclisi, Yönetim Kurulu ve diğer organlarımızla birlikte en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti içerisindeyiz. Bu doğrultuda, personelimizin görev ve sorumlulukları ile organizasyon şemamızı yıl başında yeniden belirledik. Sayın Yılmaz ve Aksoy tarafından yapılan ve iki gün süren çok titiz bir tetkik sonucu gözetim tetkikinin başarı ile tamamlandığı raporu bizlere verildi. Bağımsız bir göz tarafından yapılan bu değerlendirme bizleri son derece mutlu etmiştir. Çünkü biz duvarlara asılan belgeden ziyade, üyelerimizin ve tüm halkımızın memnuniyetini esas alarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin de standartlara uygun olması bizleri sevindirmiştir. Başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımızı yürekten kutluyorum.” diye konuştu.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1853 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.11.2013 15:20:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.