Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Ahmet Alp, THK’nın Elazığ Projelerini Anlattı

Türk Hava Kurumu Genel Yönetim Kurulu Sekreteri ve İstanbul Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ederek, Türk Hava Kurumu’nun Elazığ’da hayata geçirmek istediği projeler hakkında bilgiler verdi.

Türk Hava Kurumu Genel Yönetim Kurulu Sekreteri ve İstanbul Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Alp’in ziyaretine, Türk Hava Kurumu Elazığ Şube Başkanı Tamer KURTOĞLU ile birlikte dernek yönetim kurulu üyeleri de eşlik ettiler.

 

Alp: Elazığ ekonomisine katkı sağlamak istiyoruz

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Alp, Elazığ’da yoğun bir program gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Çok sayıda kurum ve sivil toplum örgütümüzü ziyaret ederek THK olarak yapmak istediklerimizi paylaştık. Sayın Başkanım malumunuz olduğu üzere Elazığ havaalanının yenilenmesi ile birlikte eski pist ve tüm binalar şu an atıl durumda.

Tüm bu alanları değerlendirip, Elazığ’da Havacılık Eğitim Merkezi açılması, model uçak eğitim merkezi kurulması ve yamaç paraşütü eğitimleri verilmesi için çalışma başlatmış bulunuyoruz. Bu çalışmalarımıza ve Elazığ’la ilgili tüm girişimlere bizde katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

 

Şekerdağ: Elazığ için önemli bir çalışma

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkan sizleri ve tüm yönetim kurulu üyelerinizi Odamızda ağırlamaktan şahsım ve Odamız adına duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Eski pistin ve tüm binaların bu tür bir çalışmada değerlendirilmesi Elazığ adına büyük önem taşıyor. Biz Oda olarak bu konuyu sonuna kadar destekliyor ve başta siyasi irade olmak üzere tüm yöneticilerimizin de sahiplenmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 Türk Hava Kurumu Genel Yönetim Kurulu Sekreteri ve İstanbul Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Alp, ziyaretin ardından Başkan Şekerdağ’a derneklerinin plaketini takdim ederek teşekkür etti.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2255 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.10.2013 17:33:32
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.