Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ÇİN SEYAHATİ KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, 18-23 Kasım 2013 tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’ne yönelik düzenlenecek ticaret heyeti programının Elazığ iş dünyası adına kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğunu ifade etti.

Başkan Şekerdağ açıklamasında, “Senenin 12 ayı boyunca fuar merkez konumunda olan Çin Halk Cumhuriyeti’ne  yönelik olarak, 18-23 Kasım 2013 tarihlerinde, Şanghay ve Yiwu kentlerinde ticaret heyeti etkinliği gerçekleştireceğiz.

  27 Eylül’e kadar müracaatların alınacağı etkinlik için, öngörülen tahmini gider kişi başına yaklaşık 2400 Dolar olacak ve bunun yüzde 60’ı KOSGEB tarafından desteklenecektir.

 Etkinlik kapsamında; Zheijang bölgesi, Yiwu şehrinde, düzenlenen ME EXPO – Makine ve Elektronik fuarı ziyaret edilecek, ticari eşleştirme etkinliklerine ve meslek kuruluşları toplantılarına katılım sağlanacak, ayrıca bölgedeki üretim alanlarına gezi düzenlenecektir. 5 gün sürecek olan, ticaret heyeti etkinliği üyelerimiz açısından büyük önem taşımaktadır. Çünkü, ülkemizin ve ilimizin en fazla ihracat ve ithalat gerçekleştirdiği ülkelerin başında Çin Halk Cumhuriyeti gelmekte ve ticaret potansiyeli her geçen gün büyümektedir. Bu önemli pazarın ilimiz iş dünyası adına iyi değerlendirilmesi noktasında etkinliğin yararlı olacağını düşünmekteyiz” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1656 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.9.2013 11:46:32
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.