Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 VALİ KOÇAK ELAZIĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan Şekerdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi. 

Son Valiler kararnamesi ile Elazığ Valiliği görevine atanan Ömer Faruk Koçak, Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Başkanlık Makamında bir araya geldi.

Başkan Şekerdağ bilgilendirmede bulundu…

Ziyaret kapsamında Elazığ Valisi Koçak’ı Elazığ TSO’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “Sayın Valimiz ilimizde göreve başlamasının ardından kendisine tebrik ziyaretinde bulunarak her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmiştik. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Valiliğimiz öncülüğünde ilimizin sosyo, ekonomik ve kültürel yönden kalkınma ve gelişmesi için elbirliği ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu çalışmalarımız kapsamında Sayın Valimizin Elazığ’da öncü olacağını biliyoruz. Kendilerine bir kez daha Odamız ve tüm Yönetim kurulumuz adına başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyarette Başkan Şekerdağ, Elazığ TSO başta olmak üzere Elazığ ekonomi ve sanayisi hakkında Vali Koçak’a bilgiler vererek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Elazığ hizmetlerin en iyisine layık…

Koçak burada yaptığı değerlendirmede, Elazığ’a gelmesinin ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen kurum temsilcilerine iadeyi ziyaretler gerçekleştirdiğini belirterek, “Sayın Oda Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimize bende teşekkür ziyareti kapsamında bugün Elazığ TSO’da bulunmaktayım. Sayın Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle ilimiz ekonomi ve sanayisi hakkında görüş alışverişinde bulunacağız. Elazığ mevcut potansiyeli ve kaynaklarıyla bugün bulunduğu yerden çok daha iyi yerleri hak ediyor. İnşallah burada kurum kuruluşlar, sivil toplum örgütleri ve meslek kuruluşlarıyla birlikte el ele vererek çok güzel işler yapacağımızı umut ediyorum. Elazığ TSO Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine de göstermiş oldukları ilgiden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2156 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.9.2013 15:15:04
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.