Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO’dan Başkan Selmanoğlu’na Ziyaret


Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ ile Odamız Meclis Üyesi ve Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği üyesi Hikmet Afacan ve Denek Üyeleri Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nu makamında ziyaret etti…

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, ziyaretten dolayı mutlu olduğu belirterek açıklamasında şunları söyledi:

“Şehrimizin kalkınması için tüm kurumlar koordineli olarak çalışıyoruz. Biz belediye olarak Elazığ TSO başkanımızla sürekli bilgi alışverişinde buluyoruz. Şehrimizin kalkınması için Ticaret ve Sanayi Odası çok önemli bir kurumdur. Ben başkanımıza yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ ise ilin kalkınma ve gelişmesi hususunda yapılacak olan çalışmalarda kurumlar arası bilgi alışverişinin önemine dikkat çekti. Başkan Şekerdağ konuşmasında, “Ziyaretimizin amacı sigorta sektöründe yer alan üyelerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi hususunda Sayın Başkanımızla bilgi alışverişinde bulunmaktır. Bilindiği gibi DASK sigortası olmadan yasa gereğince elektirik, su, doğalgaz gibi abonelikler yapılmamaktadır. Bu konuda Belediyemizin hassasiyet göstermesini rica ediyoruz. Yerel yönetimler illerin kalkınma ve gelişmesinde çok büyük bir öneme sahiptir. Bu anlamda başta Ticaret ve Sanayi Odamız olmak üzere ilimizdeki tüm stk’larla sürekli iletişim halinde olunması ve yapılacak her adımın paylaşılması bu anlamda önem taşıyor. Ben Sayın Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nu makamında ziyaret eden Elazığ  Sigorta Acenteleri Dernek üyeleri ise Elazığ TSO Başkanı ile birlikte nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Başkan Selmanoğlu’nun her zaman kendilerine destek verdiklerini söylediler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1837 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.8.2013 09:20:58
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.