Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ 1. TARIM, GIDA VE OTOMOTİV FUARI DÜZENLENİYOR

Elazığ Ziraat Odası tarafından 1. Elazığ Tarım Gıda ve Otomotiv Fuarı düzenleniyor. 5-6-7-8 Eylül tarihleri arasında Doğu Garajında düzenlenecek 1.Elazığ Tarım Gıda ve Otomotiv Fuarı yapılan basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.

Elazığ Ziraat Odası’nda düzenlenen basın toplantısına Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, Ziraat Odası Meclis Başkanı Bekir Şinasi Özdemir, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hacıoğulları, Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemil Erdem, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Abdulmecit Yaşa katıldı.

Organizatör firma yetkilisi İlk defa düzenlenecek fuara bugüne kadar 34 firma ve 56 markanın katılacağının kesinleştiğini, önümüzdeki günlerde başka firmalarında katılmasının söz konusu olduğunu vurguladı.

Elazığ Ziraat Odası Meclis Başkanı Bekir Şinasi Özdemir ise ilk defa düzenlenecek fuara Çiftçilerin ve tüketicilerin ilgi göstermelerini beklediğini ifade ederek dört gün sürecek fuara gösterilecek ilginin önümüzdeki dönemlerde yapılacak fuarlara etkisi olacağını belirtti.

 

ŞEKERDAĞ: Tarım Elazığ için büyük önem taşıyor

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ fuar hakkında yaptığı değerlendirmede, Elazığ ekonomi ve sanayisi içerisinde tarımın çok büyük bir değer ifade ettiğini belirterek, “İlimiz gelirlerinin bugün neredeyse yüzde 60’ı tarımdan karşılanıyor. Yine istihdamında yüzde 60’ı tarım sektöründe yer alıyor. Dolayısı ile il ekonomisinde bu kadar büyük bir öneme sahip olan bir sektörün mutlak suretle etkili bir şekilde tanıtılması ve potansiyelinin anlatılması gerekiyor. Elazığ Tanıtım Günleri, Lobi Faaliyetleri ve diğer tüm girişimler bu çalışmaların bir parçasıdır. Bu yıl düzenlenecek olan Fuarın bu anlamda İlimize katkı sağlamasını ve tüm Üyelerimizin destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

 

Bu haber 1203 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.8.2013 09:32:01
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.