Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
                 

                                 ENGELLİLER AKÜLÜ ARABALARINA KAVUŞTU

Elazığ Valiliği öncülüğünde, Elazığ TSO’nun destek ve katkılarıyla başlatılan 101 Akülü Sandalye Bağışı kampanyasında final programı gerçekleştirildi. Programda kampanyadan sağlanan destekle alınan sandalyeler engellilere dağıtıldı.

Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen programa Vali Muammer Erol, Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, Vali Yardımcısı Tarık Bahadır, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu, Emniyet Müdürü Ayhan Buran, kampanyaya destek veren kurum ve kuruluşların temsilcileri ve engelli aileleri katıldı.

Programda önce alınan akülü sandalyeler engelli bireylere dağıtıldı.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Ömer Çöteli kampanyaya olan kurum ve kuruluşlar ile kişilere teşekkür ederek, 101 engelli vatandaş için çok mutlu bir günün yaşandığını belirtti.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, kampanyanın temel amacının tekerlekli sandalyesi olmayan hiç bir engellinin kalmaması olduğunu ifade ederek, “Bugüne kadar iki kez Oda olarak engellilere yönelik akülü araç alımı yaparak teslim ettik. Bundan sonrada imkanlarımız ve işadamlarımızın katkılarıyla yine bu tür hayır işleri yapmaya devam edeceğiz. Engelli vatandaşlarımızın bir nebze olsun sorunlarının çözümü bizleri mutlu etmektedir. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Elazığ TSO

Bu haber 1748 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.8.2013 12:35:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.