Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 “K TÜRÜ YETKİ BELGELERİ” EĞİTİMİ

Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde yaşanan mağduriyetlerin önlenmesi ve Üyelerin bilgilendirilmesi amacıyla Elazığ TSO ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı Diyarbakır 8. Bölge Müdürlüğü’yle Elazığ TSO’da Eğitim Programlı düzenleniyor.

20 Ağustos 2013 Salı günü saat: 10.00’da başlayacak olan eğitime, Kara Ulaştırma Diyarbakır 8. Bölge Müdür Yardımcısı Rıfat Ural, Şube Müdürü Erdal Eker ile K Türü Yetki Belgeleri Büro Şefi Abdulsamet Korkutata katılarak konu hakkında bilgilendirme yapacaktır.

KAYA: Tüm Üyelerimizi Eğitime Bekliyoruz

Elazığ TSO Meclis Başkanı Abdulhamit Kaya, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede özellikle 9. Meslek Grubunu oluşturan taşıma ve nakliyecilerin mutlaka eğitime katılmalarını isteyerek, “ 2009 yılında yayınlanan 4925 sayılı karayolu taşıma yönetmeliğinde bugüne kadar birçok kez yönetmelik ve mevzuat değişiklikleri olmuş ve bu değişiklikler bir çok kez eksik bilgi yada haberdar olmama neticesinde önemli maddi ve manevi kayıplara yol açmıştır. Bu nedenle nakliyecilik dışında kendi ürününü taşıyan gerçek ve tüzel kişilerin de almakla yükümlü oldukları K Türü Yetki Belgeleri hususunda Diyarbakır 8. Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak Odamızda detaylı bir bilgilendirme toplantısı yapacağız. Toplantıya başta Odamızın 9. Meslek Grubunu oluşturan nakliyeciler ve kendi eşyasını taşıyan tüm işletme sahiplerimizin katılımını özellikle bekliyoruz” dedi.        

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1727 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.8.2013 12:18:28
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.