Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO’DA BAYRAMLAŞMA

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda Üyeleri, STK temsilcileri, medya mensupları ve vatandaşlar; Elazığ TSO’da bir araya gelerek bayramlaştı.

Elazığ TSO’da gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, bayramların hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik ve küskünlüklerin ortadan kaldırıldığı müstesna bir zaman dilimi olduğunu söyledi.

Başkan Şekerdağ açıklamasında, “Oda olarak geleneksel hale getirmiş olduğumuz bayramlaşma törenimize her yıl olduğu gibi bu yıl da Meclis, Yönetim Kurulu ve diğer kurullarımız ile birlikte Oda personelimiz, üyelerimiz, medya mensupları ve vatandaşlarımız katılmıştır. Çok şükür ilimizde huzur ve güven içerisinde çok güzel bir bayram idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı huzur ve mutluluğu tüm İslam coğrafyasında da yaşanmasını Yüce Allah’tan temenni ediyoruz.

Bu düşüncelerle bir kez daha tüm üyelerimizin ve halkımızın Ramazan Bayramını şahsım ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2021 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.8.2013 11:12:47
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.