Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ TSO HEYETİ TOBB GENEL KURULUNA KATILIYOR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu 01 Ağustos 2013 Perşembe günü Ankara’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştiriliyor.  Seçimli Genel Kurula Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Genel Kurul Delegeleri Ali Şekerdağ, Adem Akbulut, Bilal Akpolat, Kasım Çelik ve Süleyman Şeker ile birlikte Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreter katılıyor.

69. TOBB Genel Kurulunda mevcut TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun tek aday olarak seçime girmesi beklenirken, yapılacak olan seçimler ile yeni TOBB Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Konseyler ve Yüksek Disiplin Kurulu seçimleri yapılacak.

ŞEKERDAĞ: TOBB Ülke Ekonomisi İçin Önemli Bir Kurumdur

Genel Kurula Elazığ TSO’nun geniş bir katılımla iştirak ettiğini belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “Ülkemiz ekonomik kalkınma ve gelişmesi için TOBB son derece önemli bir kurumdur. Türkiye’deki en büyük örgüt olan TOBB, bugüne kadar iş dünyası ve ülkemizin kalkınma ve gelişmesi noktasında son derece önemli çalışmalar yapmış ve yaşamın her alanında mevcut hükümetlerle birlikte karar alma politikalarının oluşmasına katkı sağlamıştır. Türkiye’nin 2023 hedefi olan dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olma iddiasına şüphesiz TOBB ve bağlı Odaların üyesi olan iş dünyası ile birlikte ulaşılacaktır. Bu noktada 69. TOBB Genel Kurulu’nu son derece önemsiyor ve burada alınacak karar ve hedeflerin bir politika olarak uygulanacağını umut ediyoruz. İş dünyasının çatı örgütü olan TOBB Genel Kuruluna ülke genelinden çok yoğun bir ilgi olacağını bekliyoruz. Bu düşüncelerle, Genel Kurulumuzun Ülkemiz ekonomi ve sanayisine, kalkınma ve gelişmemize katkı sağlamasını temenni eder, saygılar sunarım” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1512 defa okundu.
Ekleme Tarihi :31.7.2013 13:13:01
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.