Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ŞEKERDAĞ’DAN KUTLAMA MESAJI

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ Ramazan Ayı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında; “Yüce Allah (c.c)’ın bizlere vermiş olduğu tüm nimetlerin kadrinin bilinmesine vesile olan, insanda şükran hisleri uyandırarak, yoksulların çaresizlerin halinden anlama şuuru veren ve ‘sabır’ denilen en yüksek ahlaki meziyete büründüğümüz oruç ayına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Fert ve toplum olarak huzura, sevgiye, saygıya ve yardımlaşmaya en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçildiğini ifade eden Başkan Şekerdağ, şunları kaydetti: 

 “Günlük hayatımızda kişisel zaaflardan dolayı ortaya çıkan bir takım eksiklikleri ve hataları kapatmaya, zaman zaman ihmal ettiğimiz insani ilişkilerimize bu kutlu ayı fırsat bilerek daha da önem vermeliyiz. Birlik ve beraberliğimize her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz ortadır. Manevi duyguların doruğa ulaştığı bu müstesna ayda ihtiyaç içerisinde ve zor şartlar altında yaşamını sürdürmek zorunda kalan vatandaşlarımızın maddi ve manevi yardımlarına koşarak dertlerine derman olmaya çalışmalıyız. 

Bu duygu ve düşüncelerle başta bütün Üyelerimiz olmak üzere tüm halkımızın Ramazan ayını kutlar, en derin saygılarımı sunarım” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1076 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.7.2013 16:29:20
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.