Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
AK PARTİ ELAZIĞ TEŞKİLATINDAN ODAMIZA ZİYARET

Ak Parti İl Başkanlığı görevine bir süre önce getirilen Ejder Açıkkapı ve yeni oluşan il yönetim kurulu üyeleri Odamızı ziyaret ederek Meclis Başkanı A.Hamit Kaya ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Kaya: Açıkkapı layıkı ile görevini yapacaktır

Ak Parti Elazığ İl Teşkilatını makamında ağırlayan Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, İl Başkanı Ejder Açıkkapı’nın uzun bir süreden beri Elazığ siyasetinde aktif olarak yer aldığını belirterek, “Sayın Açıkkapı ve ailesi uzun süreden beri Elazığ siyasetinde yer almış ve önemli hizmetlerde bulunmuşlardır. Dolayısı ile Sayın Açıkkapı’nın ve yeni yönetim kurulunun bu görevi  layıkı ile yerine getireceklerinden şüphem bulunmamaktadır. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür eder başarılar dilerim” dedi.

Şekerdağ: Elazığ TSO önemli bir misyon yüklenmiştir

Ak Parti heyetini kabul eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da ziyarette yaptığı değerlendirmede, Elazığ TSO’nun ilin kalkınma ve gelişmesine ve toplumun her alanda ihtiyaç duymuş olduğu hizmetlere ulaşmasında önemli çalışmalar yaptığını belirtti. Şekerdağ konuşmasında, “Sayın Açıkkapı ile geçmiş dönemde 4 yıl boyunca ilimize ve üyelerimize hizmette bulunduk. Ejder kardeşimiz camiamız içerisinden çıkmıştır. Elazığ TSO bu anlamda gerçekten Elazığ için önemli bir şanstır. Burası bir okul gibi ilin her alandaki sorunlarına çözümlerin üretilmeye gayret gösterildiği bir mekandır. Sayın Açıkkapı 4 yıl boyunca bu çalışmaların içerisinde yer almıştır. Kendilerine öncelikle hizmetleri için teşekkür ediyorum. Elazığ TSO’nun birikimleriyle Sayın Açıkkapı siyasette de Elazığ adına önemli çalışmalar yapacaktır. Siyaset mekanizması ve bizim gibi kuruluşlar çok kutsal görevlerin ifa edildiği yerlerdir. Çünkü buralardan topluma hizmet üretiyorsunuz. Bu anlamada işin ehline verilmesi de dinimizin gereğidir. Bu düşüncelerle Sayın Açıkkapı ve yeni yönetim kuruluna başarılar diliyor, her zaman Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası camiası olarak Elazığ için yapılacak her türlü çalışmada işbirliğine hazır olduğumuzu vurgulamak istiyorum” dedi.

Açıkkapı: Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası il için çok önemli bir kurumdur

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ejder Açıkkapı’da ziyarette yaptığı konuşmada, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın il için çok önemli bir kurum olduğunun altını çizerek, “Öncelikle burada kendi evimde olmanın büyük mutluluğunu yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Sayın Başkan ile geçen dönemde birlikte görev yaptık. Bu süre içerisinde Oda’nın il için ne ifade ettiğine daha yakından şahıt oldum. Bu dönemde yapılan fizibilite raporları, saha araştırma çalışmaları ve yatırımcıları yönlendirme faaliyetlerini çok önemli faaliyetler olarak değerlendiriyorum. Bu nedenle de büyük küçük demeden yatırım yada ticaret yapacak kişilerin işe başlamadan önce mutlaka Elazığ TSO ile görüşme yapmasını ve onların tavsiyelerini, fizibilite raporlarını mutlaka almalarını öneriyorum. Türkiye geçtiğimiz yıllarda çok büyük kayıplara fizibilitesiz ve araştırma yapmaksızın yapılan yatırımlar nedeniyle büyük kayıplara uğramıştır. Siyasetçi aynı zamanda bir işadamı olarak, Fizibilite olmadan, yatırım teşvik belgesi çıkartılmadan hiçbir yatırımcının işe başlamaması gerektiğine inanıyorum. Yine ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşları ile meslek örgütlerini de Elazığ TSO ile birlikte il için yapılacak çalışmalarda ortak hareket etmeye davet ediyorum. Çünkü iş dünyasının çatı kuruluşu Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’dır. Altyapı imkanları, tecrübe ve birikimleriyle Elazığ TSO il için büyük anlam ifade ediyor. Biz Ak Parti olarak Elazığ için yapılacak her çalışmada mutlaka Elazığ TSO ile birlikte hareket edeceğiz. Bizlere gösterilen ilgiye teşekkür eder, bizler de çalışmalarında Sayın Kaya ve Sayın Şekerdağ’a teşekkür ederiz” dedi.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1687 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.7.2013 13:49:21
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.