Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KAZANAN ELAZIĞ VE ÜYELERİMİZDİR

 

 

 

Elazığ Ticaret  ve Sanayi Odası’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilen Ali Şekerdağ, seçimlerin ardından birlik ve uzlaşı mesajı verdi. Şekerdağ, ‘Bu seçimin kaybedeni yok, kazanan ise Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve Elazığ'dır. Artık rekabet geride kaldı. Şimdi tüm meclis el ele verip, Odamıza ve Şehrimize hizmet için birlikte çalışma zamanıdır’ diye konuştu.

 

  

Seçim Süreci 11 Mayıs'ta Başladı...

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nda 11 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçimlerinde Ali Şekerdağ grubu 7, A.Hamit Kaya Grubu 6 ve Ayhan Şimşek Grubu ise 1 Meslek Grubunu kazanmıştı.

18 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Başkanlığı, Yönetim Kurulu Üyeliği, TOBB Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu seçimleri tamamlanmıştır.

14 Meslek Grubundan oluşan 42 kişilik Elazığ TSO Meclis Üyelerinin katılımı ile yapılan seçimler sonucunda, Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ali Şekerdağ seçilmiştir.

Meclis Başkanı, Meclis Başkanlık Divanı seçimi ise ilk Meclis toplantısında belirlenecek olup, yine ilk Oda Yönetim Kurulu Toplantısında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ve Sayman Üye belirlenecektir. Şekerdağ ve Kaya gruplarının birleşme kararı ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanlığına Ali Şekerdağ, Meclis Başkanlığına ise A.Hamit Kaya üzerinde uzlaşma sağlanmıştı.

11 Mayıs 2013 tarihinde yapılan seçimlerde Elazığ TSO Meclisine seçilen 42 üyeden 40  Meclis Üyesinin katıldığı seçimlerde 37 oyla Elazığ TSO Yönetimi şu isimlerden oluşmuştur:

 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı: Ali Şekerdağ

Yönetim Kurulu Üyeleri: Polat Şaroğlu, Halis Dağoğlu, Tevfik Özlü, Ahmet Feti Yılmaz, Cihan Telo, İdris Alan, Yusuf Zeki Kılışcı, Suat Karataş, Mustafa Tavuş, Adnan Yüksel.

TOBB Genel Kurul Delegeleri: Adem  Akbulut, Bilal Akpolat, Kasım Çelik, Süleyman Şeker.

Disiplin Kurulu Üyeleri: Mehmet Turhan, Hasan Demirkıran, Ali Hanege, Muammer Kökçü, Hikmet Afacan, Fuat Göçer.

 

 

Şekerdağ: Şimdi Hizmet Zamanı...

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ali Şekerdağ, ilk açıklamasında birlik beraberlik mesajı verdi.

Uzun ve yorucu bir seçim sürecini geride bıraktıklarını söyleyen Şekerdağ, "Önce meslek komitesi üyelerimizin sonra da, meclis üyelerimizin takdiriyle önümüzdeki 4 yıl için Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı yönetme, üyelerimize ve şehrimize hizmet etme görevini üstlendik. Seçimler sonucunda sandıklara yansıyan irade; şehrimize, ticaret hayatımıza ve tüm bölgemize hayırlı olsun. Odamızın 93 yıllık geçmişine yakışır olgunlukta gerçekleşen seçimlerde üç liste yarışmış olup, bu listelerin temsilcileri Odamız Meclisinde yer almıştır. Dostlarımız ve arkadaşlarımız olan tüm Meclis üyelerimizle Üyelerimize ve İlimize en iyi hizmeti vermenin mücadelesi ve müşterek mesaisini paylaşacağız. Bu vesile ile,  yeni dönemde görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyor, odamıza hizmet etmek için yüklendikleri bu sorumluluklar için teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

 

 

 

Kaya: Seçimin Galibi Elazığ'dır...

Yapılan seçimlerde tüm adayların odaya hizmet için yarıştığının altını çizen Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, "Bu bir hizmet yarışıydı. Tüm adayların seçim sürecinde yaptığı mücadelenin sebebi de Odamıza daha iyi hizmet verebilme iddiasıydı. Her yarışın kazananı ve kaybedeni olur. Ama bu seçimin kaybedeni yok! Kazanan ise Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve Elazığ'dır. Artık Odamız için el ele verip birlikte çalışmak zamanıdır. Bu yüzden, demokratik haklarını kullanıp aday olan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Üç liste ile Elazığ TSO'yu yönetmeye talip olan grupların hepsi Elazığ TSO çatısı altında temsil edilmektedir. Son derece demokratik bir tablo olan bu sonuçların Üyelerimize ve İlimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bizden önce Elazığ TSO'da gerek Yönetim Kurulu Başkanlığı gerekse Meclis Başkanlığı görevlerinde bulunmuş ve camiamıza hizmet etmiş olan herkese teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum. Kendilerinin deneyim ve tecrübelerine her zaman ihtiyaç duyacağımızı ve her zaman kendileriyle birlikte hareket edeceğimizi ifade etmek istiyorum. Bu vesile ile yeni dönemde görev yapacağımız Elazığ TSO Meclis Üyelerini kutluyor ve başarılar diliyorum"  dedi.

Bu haber 4222 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.5.2013 11:28:20
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.