Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO’nun 14 Meslek Grubundan 13’ünü kazanan Şekerdağ ve Kaya’dan birlik mesajı:
 
ÜYELERİMİZE VE ELAZIĞ’A MÜŞTEREK HİZMET VERECEĞİZ
 
11 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Grubu Seçimlerinde 7 grup kazanan Ali Şekerdağ ile 6 Grup kazanan A.Hamit Kaya yeni dönemde Elazığ TSO’yu müşterek yönetme kararı aldı…
 
Elazığ TSO’da Basın Açıklaması…
Birleşmeyle ilgili kararı medya mensupları aracılığıyla Elazığ TSO Üyeleri ve Elazığ kamuoyu ile paylaşan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ile A.Hamit Kaya, sandığa yansıyan iradenin Elazığ TSO’da birlik ve beraberlik olduğunu vurguladılar.
 

18 Mayıs Cumartesi Günü Yönetim Organları Seçimi Yapılıyor…
Ali Şekerdağ ile A.Hamit Kaya, seçimlerde başarılı olan gruptaki arkadaşlarının katılımı ile yaptıkları basın açıklamasında 11 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Grup seçimleri sonrasında üyelerin tercihi ile 7 grubun beyaz oy pusulası ile Ali Şekerdağ’ın, 6 grubu mavi oy pusulası ile A.Hamit Kaya’nın, ve 1 grubun kırmızı oy pusulası ile Ayhan Şimşek’in kazandığını belirterek, üye tercihine saygılı olarak Elazığ TSO’da en fazla grup kazanan iki grubun müşterek hareket edeceğini belirttiler.

Şekerdağ ve Kaya yaptıkları kısa değerlendirmede kendilerine teveccüh göstererek destek veren tüm üyelere teşekkür ederek, yeni dönemde Elazığ’a ve Elazığ TSO Üyelerine en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacaklarının altını çizdiler.
Birleşme kararının verilmesi ile birlikte 18 Mayıs Cumartesi günü 14 Meslek Grubuna seçilen 42 kişilik Elazığ TSO Meclis Üyelerinin katılımı ile, 1. Merkez İlçe Seçim Kurulu gözetiminde Yönetim Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, TOBB Üst Kurul Delegelerinin seçimlerinin yapılacağı açıklandı.
Medya mensuplarının birleşme sonrasında yönetimde kimlerin görev alacağı ve gruplar arasında nasıl dağılım olacağı sorusunu değerlendiren Başkan Şekerdağ, konu hakkında halen görüşmelerin devam ettiğini bu konunun seçim gününe kadar netleşeceğini ifade etti.
Başkan Şekerdağ ve Kaya, yeni dönemin hayırlı olması temennisiyle Elazığ TSO Meclis Üyelerine yeni dönemde başarılar dilediler.
  
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 
Bu haber 2704 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.5.2013 20:44:49
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.