Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
11 Mayısın Elazığ için önemli bir gün olduğunu vurgulayan Başkan Şekerdağ:
CAMİAMIZ VE ELAZIĞ BİZE GÜVENSİN
·           “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” diyen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, birikim, tecrübe ve üyelerin destekleriyle 4 yılda önemli projeler ve çalışmalar gerçekleştirdiklerinin altını çizerek, “Bu süreçte tek önceliğimiz Elazığ ve Üyelerimiz olmuştur. Üyelerimizi mahcup edecek ve şaibeli hiçbir girişimin içerisinde yer almadık ve buna müsaade etmedik. Şeffaf, dürüst ve tüm kamuoyuna açık yönetim anlayışımız bu dönem de kararlılıkla devam edecektir” şeklinde konuştu.
·            Başkan Şekerdağ; “Odamızın çok değerli üyeleri 2009 yılında kararlılığını göstererek, ‘artık hizmet zamanı demiştir’. Şimdi ise Elazığ’ı 2023’lere taşıyacak potansiyeli ve gücü ortaya koyma zamanıdır. İstikrar, hizmet, tam güven ve temsil noktasında çıtasını yükselten Elazığ TSO’da bu başarıların artarak devam etmesi için BEYAZ OY PUSULAMIZLA yeniden hizmete talibiz” dedi.
14 Meslek Grubunda 4434 Üye Oy Kullanacak
Başkan Şekerdağ yaptığı değerlendirmede, “11 Mayıs 2013 Cumartesi günü Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak 14 meslek grubumuzu seçeceğiz. Elazığ iş dünyası için çok önemli bir gündür. Çok sesliliği 93 yıldır hazmeden Odamız için bir demokrasi şölenidir. Ekmeğini yediğimiz, çocuklarımızı büyüttüğümüz, geleceğimizi bağladığımız güzel Elazığ’ımıza borcumuzu ödemek için hizmet verme yarışının günüdür.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın, tüm üyelerimizin siyaset üstü, ideolojiler üstü, basit ayrımlar ve farklılıkların çok üzerinde olan duruşu ve felsefesi ile ortaya koyduğu olgunluğu herkes görecektir. Bu bizim gurur duyduğumuz bir gerçektir.
 
Oda seçimlerimiz ideolojilerin, siyasetin veya adı her ne olursa olsun bazı grupların yarıştığı bir alan değildir. Seçimlerimiz vizyonların ve projelerin yarıştığı, Elazığ’a ve Üyelerimize hizmet etme çabasının ortaya konduğu bir yarıştır. Bizler bu işe gönüllü olan tüm adayların samimiyetine inanıyoruz. Bu bir teveccüh meselesidir. Bu bir son değildir ve zafer kazanma meselesi değildir. Bizim için bu sadece bir bayrak yarışıdır. Bir önceki dönemden alınan bayrağı daha yükseklere taşıma yarışıdır. Nihayetinde kişiler geçici ama hizmetler bakidir. Bizim bu seçimlere bakış açımız budur. Bu seçimde hangi görev olursa olsun, hangi sıfat altında olursa olsun Elazığ’a hizmet etme çabası içinde olan tüm dostlarımı, kardeşlerimi kutluyorum. Tüm üyelerimizin seçimlere ilgi göstermelerini ve mutlak suretle demokratik seçme haklarını kullanmalarını bekliyorum. Bu vesile ile, seçimlerin İlimiz iş dünyasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi. 
 
Başkan Şekerdağ seçimlerde 1. Merkez Seçim Kurulu tarafından incelenen ve onaylanan kesin liste ile 4434 üyenin oy kullanacağını ifade etti. 14 Meslek Grubu için 7’şer kişiden oluşan 98 kişinin yer aldığı Meslek Komitelerinin belirlenmesi ile birlikte, 42 kişiden oluşan Meclis, 11 Kişiden oluşan Yönetim Kurulu, 4 Kişiden oluşan TOBB Üst Kurul Delegeleri ve 6 Kişiden oluşan Disiplin Kurulu Üyeleri belirlenecek.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 1998 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.5.2013 12:37:27
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.