Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
MNG DANIŞMANLIK TIRI 25 NİSAN’DA ELAZIĞ’DA
 
MNG Holding’in sosyal sorumluluk projesi “Aç Kanatlarını Türkiye” adlı iş dünyasına ücretsiz danışmanlık hizmeti 25 Nisan 2013 tarihinde Elazığ TSO’nun katkılarıyla Elazığ’da gerçekleştiriliyor. Başkan Şekerdağ, TV 8’den canlı yayınlanacak programın il tanıtımı açısından da önemli bir fırsat olacağını belirtti.
 
Şekerdağ: İş dünyası ve İlimiz için önemli bir fırsat…
MNG Elazığ programının il ve işdünyası açısında önemli bir fırsat olduğunu belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, “MNG Kargo firmasının sosyal sorumluluk projesi olan “Aç Kanatlarını Türkiye” etkinliğini inceleyerek iş dünyamız ve Elazığ için katkı sağlayacağını düşünerek, programa Elazığ’ın da dahil edilmesini talep ettik. MNG Yöneticileri bu teklifimizi olumlu karşılayarak programa Elazığ’da dahil olmuş ve etkinlik 25 Nisan’da gerçekleştirilecektir. Oda olarak her platformda ilimizin en önemli eksikliklerinin başında tanıtım yetersizliklerinin geldiğini ifade ediyoruz. İşte bu noktada TV 8’de canlı olarak yayınlanacak olan Elazığ programının ilimiz açısından bu yöneyle dahi önemli bir fırsat olduğunu değerlendiriyoruz. Elazığ’a gelecek olan MNG tırında çok sayıda uzman da yer alacak ve işdünyasına bilgilendirme ve danışmanlık yapacaklardır. OSB içinde ve il genelinde tüm üyelerimizin bu etkinliğe katılmalarını ve yararlanmalarını bekliyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.
 
Gemikgöz: Elazığ TSO’ya teşekkür ediyoruz…
MNG Kargo Denetleme Kurulu Üyesi Erdal Gemiköz Türkiye genelinde 26 ilde yapılacak bilgilendirme ve danışmanlık etkinliği için hazırlanan Tırın, 25 Nisan’da Elazığ’da olacağını ifade ederek, “Elazığ TSO’nun katkı ve destekleriyle Elazığ OSB’de saat 09.00’da başlayacak olan bilgilendirme ve danışmanlık hizmetimize tüm iş dünyası temsilcilerini bekliyoruz. Tırımızda çok sayıda kurumdan uzmanlar katılarak, teşvik destekleri, ürün geliştirme, dış ticaret, markalaşma, tasarruf ve pazara açılma konularında firmalara yardım edecek. Her ilin üretim dinamiklerine ve iş dünyasının ihtiyaç duyduğu konulara göre en son güncel bilgilerin paylaşılacağı Anadolu turunda ücretsiz danışmanlık hizmetinin yanında danışmanlık havuzunda yer alan özel ve kamu kuruluşlarından isteyenler destek alacak. Doğu Anadolu Bölgesi’nden proje kapsamında 3 il ziyaret edilecektir. Elazığ programı için Sayın Başkan Ali Şekerdağ’a katkı ve destekleri için teşekkür ediyoruz. Programa Elazığ’ın dahil edilmesi hususunda özel gayret göstermişlerdir. İnşallah Elazığ için yararlı bir etkinlik olacaktır” dedi.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 2206 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.4.2013 16:37:48
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.