Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
İŞ-KUR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE PROTOKOL
Odamızı ziyaret eden Elazığ İş-Kur İl Müdürü Tahir Cevher ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ arasında Elazığ TSO eski hizmet binasının kullanımı hususunda protokol imzalandı.
 
Elazığ TSO’nun yeni hizmet binasına taşınması ile birlikte boş kalan eski TSO hizmet binasında Elazığ İş-Kur İl Müdürlüğü’nün bazı birimlerinin hizmet vermesi için Odamız ve İş-Kur İl Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
 
Cevher: İşbirilği imkanları artacaktır…
İmza töreninde bir değerlendirme yapan Elazığ İş-Kur İl Müdürü Tahir Cevher, iş dünyası ile kurumlarının zaten iç içe olduğunu belirterek, “Uzun yıllardan beri Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası olarak değerlendirilen bina aslında aynı amaç doğrultusunda yani yine iş dünyasına yönelik hizmetlerini bundan sonrada devam ettirecektir. Zaten halen binamız içerisinde Elazığ TSO’nun bir birimi hizmetlerini devam ettiriyor. Özellikle mesleki eğitim ve UMEM gibi projelerin bundan sonraki süreç içerisinde daha koordineli bir şekilde sürdürüleceğini bekliyorum. Sayın Başkanımız şahsında Oda Yönetim Kurulu’na bizlere olan destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.
 
Şekerdağ: Önceliğimiz ilimize ve üyelerimize hizmettir…
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da protokol töreninde yaptığı değerlendirmede, kurumların öncelikli hedefinin illerine ve halka hizmet olduğunu belirterek, “Oda olarak eski hizmet binamızın üyelerimiz başta olmak üzere ilimize ve halkımıza hizmet vermesi için çeşitli düşüncelerimiz vardı. Bu noktada İş-Kur İl Müdürlüğü’nün teklifini olumlu karşıladık. Sayın Müdürümüzün de ifade ettiği gibi zaten özellikle son yıllarda İş-Kur ile bir çok alanda işbirliğimiz ve müşterek projelerimiz var. Yani hizmet alanımız aynı. Bu nedenle Üyelerimize ve ilimize hizmet noktasında eski binamız aynı amaç doğrultusunda faaliyetini sürdürecektir. İlimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 1594 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.3.2013 11:31:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.