Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 
 ELAZIĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU
BÖLGE TEMSİLCİSİ VE SÖZCÜSÜ
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Biriliği (TOBB) tarafından Ankara’da düzenlenen Kadın Girişimciler Kurulu Bölge Temsilcisi ve Sözcüsü seçimlerini kazanan Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Tekocak D.Anadolu Bölgesini temsil edecek…
 
TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı seçimlerde Doğu Anadolu Bölge Temsilcisi ve Sözcülüğü için Elazığ, Ardahan, Van ve Hakkâri İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları adaylıklarını açıklayarak yarıştılar.
D.Anadolu Bölgesi illerinden toplantıya katılan Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin oyları sonrasında Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Tekocak, D.Anadolu Temsilcisi ve Sözcülüğüne seçildi.

 
Hisarcıklıoğlu’ndan teşekkür…
Seçimlerin ardından Elazığ heyetinde bulunan Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Tekocak, Başkan Vekili Prof.Dr. Serpil Bulut ve  ikinci Başkan Fikriye Pirinçci TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir görüşme yaptı.
Görüşmeyi değerlendiren Başkan Nuran Tekocak, kendilerine güvenerek oy veren tüm bölge kadın girişimciler kurul üyelerine teşekkür ederek, “Bölge için 4 il aday olmuş ve bölge illerimizin kadın girişimcileri bizleri tercih etmişlerdir. Elazığ’ın tercih edilmesinde seçim öncesi kadın girişimciler kurullarının yaptığı çalışmalar değerlendirilmiş ve bizim uygulamış olduğumuz Huzur Akademisi projesi çok yoğun bir ilgi görmüştür. Başkan Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’da Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayanı Ali Şekerdağ’a yaptığı konuşmada teşekkür ederek, bizlerin bu projeyi yürütmesinde Odaların desteğinin önemine vurgu yapmış ve Elazığ TSO’nun desteklerinin tüm Odalara örnek olması gerektiğine işaret etmiştir. Seçimler öncesi Elazığ Kadın Girişimciler kurulu üyelerimiz Sayın Prof.Dr. Serpil Bulut ve Sayın Fikriye Pirinçci tüm bölge Odalarının Kadın Girişimciler Kurul üyeleriyle birebir görüşmeler yaparak çalışmalarımızı ve hizmetlerimi anlatmış ve seçimlerde Elazığ’ın tercih edilmesinde önemli bir rol oynamışlardır. TOBB çatısı altında 7 bölge temsilcisinden biri olarak görev alacak olan Elazığ, tüm bölgeye en iyi hizmeti vermeye ve en iyi şekilde temsil etmeye gayret gösterecektir. Bu dönemde Elazığ başta olmak üzere tüm bölgemizde kadın girişimci sayısının artması ve kadınların iş dünyasında daha aktif olması noktasında Elazığ TSO’nun da destekleriyle girişimlerimizi artırarak devam ettireceğiz.
Elazığ adına bu saygın görevi almanın mutluluğunu tüm kadın girişimciler kurulu üyeleri ve Elazığ halkıyla paylaşır, saygılar sunarım” dedi.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 2224 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.3.2013 15:45:08
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.