Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Özyünlü’den Veda Ziyareti
2008 yılından beri Elazığ Defterdarı olarak görev yapan Rıfat Özyünlü’nün Maliye Bakanlığı’nın Şubat ayındaki atama kararnamesi ile tayini Erzincan Defterdarlığına çıktı.
Elazığ’dan ayrılmadan önce kurum ziyaretleri gerçekleştiren Özyünlü bu kapsamda Elazığ TSO’yu da ziyaret ederek Başkan Ali Şekerdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.
 
Elazığ Özel Bir İl…
Özyünlü yörenin bir insanı olarak Elazığ’da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Bildiğiniz gibi ben Kars doğumluyum. Kars’la bir çok yönden benzerlikleri olan ve gelenek görenekleri bile neredeyse aynı olan bir ilde yaşamaktan ve görev yapmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Burada ta okul döneminden arkadaşlarım var. Eski dostluklarımın olduğu bir il Elazığ. Bu nedenle ayrılmaktan üzüntü duyduğu ifade etmek istiyorum. Ancak gideceğimiz yerde yine Elazığ’a birkaç saat mesafedeki komşu Erzincan. İnşallah orda da Elazığ’daki gibi hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Ben öncelikle burada bulunduğum süre içerisinde göstermiş olduğunuz işbirliği ve desteğiniz için teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Sizin şahsınızda tüm vergi mükelleflerimize en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.
 
Ressam Ruhi Petek’in Tablosu Hediye Edildi…
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şekerdağ, “Kamu görevleri elbette belli bir süreyi kapsamaktadır. Ülkemizin her köşesi hizmet yeridir. Bu anlamda öncelikle yeni görev yerinizde başarılarınızın devamını diliyorum. Elazığ’da gerçekten çok yakın işbirliği içerisinde hizmet ettik. Üyelerimize yasalar çerçevesinde gereken her türlü kolaylıklar yapılmıştır. Bu nedenle ben tüm birim personellerinize de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Ziyaret sonrası Defterdar Rıfat Özyünlü’ye Elazığlı ressam Ruhi Petek’in bir yağlıboya tablosu hediye edildi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2042 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.3.2013 15:10:15
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.