Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
TÜRKİYE 100 PROGRAMI
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketini belirlemek amacıyla AllWord Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde, “Türkiye 100 Programı” organize edilecektir.
 
Türkiye 100 programı, merkezi ABD’de bulunan ve Harvard İşletme Okulu Profesörü Michael Porter tarafından kurulan AllWord Network ile 2011 yılında gerçekleştirilen Türkiye 25 Programının devamı niteliğindedir. Türkiye 25 ödül töreni, Aralık 2011’de, ABD Başkan Yardımcısı Sn. Joe Biden’in katılımıyla, İstanbul’da İkinci Küresel Girişimcilik Zirvesi kapsamında gerçekleştirilmiştir.
 
Türkiye 25 listesinde yer alan şirketler hakkında, Türkiye ve yurtdışındaki yazılı ve görsel basında çok sayıda haber yapılmıştır. Görünürlükleri artarak hızlı büyüyen şirketler bu sayede, yatırımcı ve tedarikçi ağlarını geliştirmişlerdir. Başarılı şirketlerin yetkilileri, Temmuz 2012’de, Harvard Üniversitesi’nde gerçekleştirilen AllWord Girişimcilik Zirvesi’ne katılarak, dünyaca ünlü iş insanları, yatırımcılar ve akademisyenlerle bir araya gelmişlerdir. AllWord Network’ün dünyanın dört bir taraftan başarılı girişimcilerin yer aldığı iletişim ağının parçası haline gelen Türkiye 25 şirketlerinin, dünyaya açılmaları kolaylaşmıştır.
 
Firmalarımızın dünyayla olan bağlantılarının kuvvetlendirilmesine imkan sağlayacak olan “Türkiye 100 Programı”nın başvuru yöntemi, kriterleri ve takvimi ekte yer almaktadır.
 
Bilgilerinizi rica ederiz.
 
 
 
Bu haber 1505 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.3.2013 14:17:15
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.