Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO SEÇİM TARİHİ BELİRLENDİ
Elazığ TSO organ seçimleri 02 Şubat 2013 Cumartesi günü yapılacaktır…
 
Odamızın bağlı bulunduğu yasa gereğince 4 yılda bir yapılan Meslek Grupları Seçimi için 1. Merkez İlçe Seçim Kurulu’na yapılan başvuru üzerine 10 Ocak 2013 tarihinde Elazığ 1. Merkez İlçe Seçim Kurulu tarafından Elazığ TSO Meslek Gruplarının seçim tarihi belirlenmiştir.
1.Merkez İlçe Seçim Kurulu tarafından verilen bilgide, Elazığ TSO Seçimlerinin 02 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 09.00’da yapılacağı bildirilmiştir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın 14 Meslek Grubuna Ait Seçme ve Seçilme Hakkına haiz listeler 16-17-18 Ocak 2013 tarihinde Elazığ TSO Yeni Hizmet Binası ilan panosunda askıya çıkarılacaktır.
 
Şekerdağ: Üyelerimize ve Elazığ’a Hayırlı Olsun…
Seçim takviminin belli olmasının ardından bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO seçimlerinin üyeler ve Elazığ için önem taşıdığını ifade ederek, “İlimizin kalkınma ve gelişmesinde çok büyük bir öneme sahip olan Elazığ TSO bu hizmet döneminde çok ciddi çalışmalar ortaya koymuş ve başta Üyeler olmak üzere Elazığ’a her alanda önemli hizmetler vermiştir.
Bu hizmetlerin devamı ve ilin 2023’e hazırlanması noktasında bir dönüm noktasındayız. Elazığ ve üyelerimiz için başlattığımız hizmetlerin devamı ve ilimizde bir zihniyet değişimi ile tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte ilimizi daha iyi yarınlara hazırlama noktasında oluşturmuş olduğumuz çok iyi bir ekiple Oda yönetimine bir dönem daha talibiz.
Odamızın 92 yıllık geçmişi, toplum içerisinde saygın duruşu, İlin kalkınma ve gelişmesi ile birlikte toplumun her alandaki beklentisine kendi imkanları ölçüsünde çözüm üretme gayreti olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası yeni dönemde üstlenmiş olduğu bu misyon gereği hizmet kalitesini artırmaya devam edecektir.
Bu düşüncelerle, seçimlerimizin başta üyelerimiz olmak üzere tüm halkımıza hayırlar getirmesini temenni eder, saygılar sunarım” dedi.
 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 1633 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.1.2013 16:28:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.